Kategoria + 99 kg
Dean Lister pokonał przez odwrotną balache Lee Hyuonga
Vinny Magalhaes pokonał przez skrętówkę Paula Adillie
Orlando Sanchez pokonał Fina Janne Pekke Pietilainena
Rodrigo Cavaca wygrał wskazaniem z Hidehiki Sekine
Rodrigo Artilheiro pokonał 4:0 Leo Lucio
Mateusz Juskowiak przegrywa z Abrahamem Marte
Joao Rocha pokonał Jasona Lee na punkty
Jared Dopp pokonał Gabriela Lucasa
ĆWIERĆFINAŁY
Vinny Magalhaes poddał przez twisterem Rodrigo Artilero
Joao Gabriel Rocha pokonał Abrahama Marte
Jared Dopp pokonał Rodrigo Cavace
Orlando Sanchez pokonał Deana Listera przez wskazanie
PÓŁFINAŁY
Orlando Sanchez pokonał na punkty Vinny Magalhaesa
Jared Dopp pokonał Joao Gabriela
FINAŁ
Orlando Sanchez vs Jared Dropp
1. Orlando Sanchez
2. Jared Dropp
3. Viny Magalhaes
Kategoria – 99 kg
Tomasz Narkun przegrywa z Joao Assisem
Tom De Blass loses przegrał z Kamilem Uminskim 0:6!
Łukasz Michalec przegrywa z Jimmym Friedrichem
Hector Lombard pokonał Jasona Bukich przez decyzje
Rodolfo Vieira udusił Adama Sachnoffa
Xande Ribeiro pokonał Yukiyasu Ozawe przez omoplate
Tobias G. pokonał Cassio da Silva
Felipe Pena pokonał Roberto Alancara
ĆWIERĆFINAŁY
Kamil Umiński przegrywa z Joao Assisem (Kamil skontuzjowany, nie jest zdollny do dalszej walki)
Xande Ribeiro pokonał Hectora Lombarda na punkty
Jimmy Friedrich przegrywa z Felipe Peną przez odwrotny trójkąt
Rodolfo Vieira pokonał przed poddanie Cassio Da Silva
PÓŁFINAŁY
Rodolvo Vieira vs Xande Ribeiro
Felipe Pena vs Joao Assis
1. Rodolfo Vieira
2. Felipe Pena
3. Joao Assis
Kategoria – 88 kg
Zbigniew Tyszka przegrywa z Pablo Popovitchem przez rnc
Romulo Barral pokonał Craiga Jonesa przez kimure
Neiman Gracie pokonał Ezra Lenona przez balache na kolano
Rafael Lovato pokonał na punkty Hidemi Mihare
Rustam Chsiev pokonał Mathew Arroyo
Keenan Cornelius pokonał Jesse Urholina przez rnc
Claudio Calasans pokonał przez decyzje Mike’a Pereza
Yuri Simoes pokonał Ricardo Mesquite przez decyzje
ĆWIERĆFINAŁY
Romulo Barral pokonał Neimana Gracie przez kimure
Zbigniew Tyszka przegrywa z Yuri Simoes przed duszenie
Rafael Lovato przegrał z Rustamem Chsiev wskazaniem
Keenan Kornelius pokonał Claudio Calasansa na punkty
*Zybi przy próbie obalenia skontuzjował Popovitcha. Pablo nie jest zdolny do wyjścia na mate. Do kolejnej rundy mimo porażki przechodzi Zybi!
PÓŁFINAŁY
Yuri Simoes vs Romulo Barral
Kenan Kornelius vs Rustam Chsiev
1. Yuri Simoes
2. Keenan Cornelius
3. Rustam Chsiev
Kategoria – 77 kg
Otavio Souza udusił AJ Agazarma
Vagner Rocha pokonał Miltona Vieire
Lukas Lepri pokonał Mateusza Gamrota
Magomed Abdulkhadirov pokonał Bena Hendersona przez rnc
Gary Tonon poddał Diliona Danisa
Davi Ramos poddał Younga am Noha
Gabriel Rollo pokonał Enrico Cocco
Gilbert Burns pokonał Lechlana Gilesa dźwignią na ręke
ĆWIERĆFINAŁY
Otavio Souza pokonał Vagnera Rocha przez decyzje
Lucas Lepri pokonał Garrego Tonnona na punkty 10:0
Davi Ramos pokonał Gabriela Rollo
Gilbert Burns pokonał Magomeda Abdulkhadirova
PÓŁFINAŁY
Gilbert Burns vs Davi Ramos
Lucas Lepri wygrywa z Otavio Souza
1. Davi Ramos
2. Lucas Lepri
3. Gilbert Burns
Kategoria – 66 kg
Rubens Cobrinha pokonał Rasula Tazakbaeva
Giuanni Grippo pokonał Gabriela Marangoni
Augusto Mendes pokonał Nicolasa Reniera
Eddward Cummings pokonał Asada Surkhaya
Bruno Frazatto pokonał Marka Ramosa
Jeff Glover pokonał przez skrętówkę Daniela Hortegasa
Geo Martinez pokonał Alexandra Vieire przez balache z trójkąta
ĆWIERĆFINAŁY
Jeff Glover przegrywa na punkty z Geo Martinezem
Rubens Cobrinha pokonał Giuanni Grippo
Augusto Mendes pokonał Edda Cummingsa
Bruno Frazzato pokonał Renana Sanca
PÓŁFINAŁY
Rubens Cobrinha pokonał Augusto Mendesa
Geo Martinez vs Bruno Frazatto
1. Rubens Charles
2. Bruno Frazatto
3. Augusto Mendes
KOBIETY PÓŁFINAŁY
+ 60 KG
Jessica Oliveira pokonała Gabi Garcia
Ana Laura Cordeiro pokonała Amande Santana
Finał
Ana Laura Cordeiro pokonała Jessice Oliveire
1. Ana Laura Cordeiro
2. Jessica Oliveira
3. Gabi Garcia
– 60KG
Michelle Nicolini pokonała Tammi Musumeci
Bia Mesquita v Mackenzie Dern
1. Mackenzie Dern
2. Michelle Nicolini
3. Tammi Musumeci
Super Fight
Ricardo Liborio pokonał Mario Sperry
Andre Galvao pokonał 6;0 Roberto Abreu
ABSOLUTO
1. Claudio Calasans
2. Joa Rocha
3. Rodolfo Vieira