Poniżej znajdziecie wyniki polskich zawodników w Berlinie, którzy walczyli na turnieju IBJJF w formule GI. Polacy podkreśleni czerwoną czcionką.
WHITE / Master 1 / Male / Light
1 – Oleg Lyjine – CheckMat
2 – Pawel Laszczyk – Gracie Barcelona
WHITE / Master 1 / Male / Medium-Heavy
1 – Marcin Zonenberg – Gracie Barra
2 – Erik Zöllner – Alliance International
3 – Khusein Khachukaev – Brasa
3 – Patrick Bieck – BJJ Akademie Berlin
BLUE / Adult / Male / Light
1 – Deniz Kaymak – BJJ Team Basel
2 – Robinson Guerra – NS Brotherhood International
3 – Matej Tomic – Sampa BJJ Germany
3 – Patryk Stankiewicz – Alliance Germany
BLUE / Adult / Male / Middle
1 – Roman Nepota – ZR Team Hungary
2 – Ahmed Laaribi – Icon Jiu-Jitsu Team – Hannover
3 – Adam Bujdoso – Ares BJJ – Kenny Kim
3 – Alexis Carbajo – GF Team
BLUE / Adult / Male / Heavy
1 – Tymon Rostankowski – GF Team
2 – Sebastian Zahnen – Renzo Gracie Holland
3 – Giovannie Schet – NS Brotherhood International
BLUE / Adult / Male / Open Class
1 – Roman Nepota – ZR Team Hungary
BLUE / Master 4 / Male / Super-Heavy
1 – Dariusz Senko – Gold Team Fighters B
BLUE / Master 4 / Male / Open Class
1 – Dariusz Senko – Gold Team Fighters B
PURPLE / Adult / Male / Middle
1 – Morten Gullaksen – CheckMat
2 – Raphael Lesnino – Pound for Pound Team
3 – Blazej Filip Wojtkow – ZR Team Hungary
3 – Bram Welbroek – Gracie Barra
PURPLE / Master 1 / Male / Middle
1 – Miłosz Marian Borowski – Zenith BJJ – International
2 – Salah-Eddine Bellil – Pound for Pound Team
3 – LAZERT David – GF Team
3 – Wolfgang Distler – Fight Gym Nürnberg
PURPLE / Master 1 / Male / Open Class
1 – Miłosz Marian Borowski – Zenith BJJ – International
2 – Srdan Boškovic – A-Force Brazilian Jiu-Jitsu International
3 – Leandro Gualberto dos Santos – Alliance SP
3 – Salah-Eddine Bellil – Pound for Pound Team
PURPLE / Master 2 / Male / Light
1 – Dmitry Ruzhilov – Alliance International
2 – Łukasz Urbański – Zenith BJJ – International
PURPLE / Master 2 / Male / Open Class
1 – Murat Efendi – Pound for Pound Team
2 – Łukasz Urbański – Zenith BJJ – International
BROWN / Adult / Male / Super-Heavy
1 – Pawel Kwiatkowski – GF Team
2 – Bronislav Stríž – Gold Team Fighters
BROWN / Master 3 / Male / Light
1 – Jaroslaw Tomasz Chmiel – Rio Grappling Club Europe
2 – Alberto Eibenstein – Tribe JJ
BLACK / Adult / Male / Super-Heavy
1 – Adam Wardzinski – CheckMat
2 – Nicolas E. Penzer – PAT Academy Belgium
3 – Felipe Oosterveen Arantes Cançado – Gracie Humaita International
3 – Marek Pawel Zbrog – Gracie Barra
BLACK / Adult / Male / Ultra-Heavy
1 – Eldar Rafigaev – Jungle Brazilian Jiu-Jitsu
2 – Patryk Wysocki – Gold Team Fighters
3 – Jaroslaw Konrad Gajek – Gold Team Fighters
3 – Martin Johannes Gobel – GCP Godzilla Competition Project
BLACK / Adult / Male / Open Class
1 – Adam Wardzinski – CheckMat
2 – Espen Mathiesen – Nova Uniao Kimura Internacional
3 – Ali Seena E. A. Munfaradi – Alliance International
3 – Nicolas E. Penzer – PAT Academy Belgium
BLACK / Master 1 / Male / Heavy
1 – Leonardo Queiroz da Cunha – CheckMat
2 – Paweł Jan Szubart – CheckMat
3 – Martin Haug Sikveland – Nova União International
BLACK / Master 2 / Male / Ultra-Heavy
1 – Grzegorz Henryk Szatkowski – Gold Team Fighters B
2 – Hans P. Pettersen – Nova União International
BLACK / Master 2 / Male / Open Class
1 – Grzegorz Henryk Szatkowski – Gold Team Fighters B
2 – Arnaud Piete – GF Team
3 – Hans P. Pettersen – Nova União International
BLACK / Master 4 / Male / Middle
1 – Mariusz Ryszard Linke – Gold Team Fighters
BLACK / Master 4 / Male / Open Class
1 – Seena Ebrahim Abdulla Monfaradi – Alliance International
2 – Mariusz Ryszard Linke – Gold Team Fighters