II MP No Gi – Wyniki z pierwszego dnia zawodów

Kategorie: Brazylijskie Jiu JitsuData: 31-03-12

 

Oficjalne wyniki z pierwszego dnia II Mistrzostw Polski No Gi 2012

BIAŁE PASY:

-61,49kg
1.Aleksander Marczewski
2Anderzej Czuba Glks Nadarzyn
3.Mateusz Sitniak Drysdale Jiu Jitsu
3.Michał Szymański MMA Devil Poznań

-67,49kg
1.Mateusz Seroczyński MMA Team Tczew
2.Michał Wojtaszczyk CSW United Gym
3.Patryk Krauza MMA Team Tczew
3. Daniel Bąk Berserkers Team Świnoujście

-73,49kg
1.Paweł Koziej Drysdale Jiu Jitsu
2.Kacper Dryglas United Gym
3.Marcin Mazurek Top Team Szczecin
3.Robert Jabłoniowski Drysdale Jiu Jitsu

-79,49
1.Patryk Filipowski Top Team Szczecin
2.Łukasz Bartoszewski MMA Devil Świebodzin
3.Jakub Matyjaśkiewicz Marga SFG Radom
3.Bartosz Łukaszewicz Drysdale Jiu Jitsu

-85,49kg
1.Mateusz Szymoczko Gold Team Polska
2.Maciej Gos Macaco Gold Team
3.Marcin Kałek Ankos Zapasy Poznań
3.Paweł Kaszewski Drysdale Jiu Jitsu Poznań

-91,49kg
1.Dawid Barczak Alliance
2.Piotr Obtułowicz Alliance
3.Przemysław Dankowski Alliance
3.Michał Jędrzejczyk Gold Team Polska

-97,49
1.Marcin Olszewski Top Team Szczecin
2.Paweł Nowak Berserkers Team Poland
3.Mateusz Jakimowicz Drysdale Jiu Jitsu
3.Kamil Zieliński GŁD Team Piła

+97,49kg
1.Marcin Liśkiewicz Gold Team Polska
2.Nikodem Nawrocki Macaco Gold Team
3.Michał Polanowski Gold Team Polska
3.Emil Stopierzyński Berserkers Team Olsztyn

MASTER BIAŁE PASY:

-67,49kg
1.Maciej Skrabek MMA Team Tczew
2.Mieczysław Jędrzejczak Berserkers Team Poznań

-73,49kg
1.Damian Grek Alliance
2.Andrzej Lewandowski Drysdale Jiu Jitsu

-79,49kg
1.Artur Rosadziński Gameness Team
2.Zbigniew Świtalski Alliance
3.Mariusz Lejpolc Berserkers Team Olsztyn

-85,49kg
1.Marcin Czerwiński Alliance
2.Marcin Elias Berserkers Team WLKP
3. Przemysław Wasilkiewicz MMA Devil Świebodzin
3.Waldemar Piekutowski Alliance

-91,49kg
1.Roman Charęża United Gym Łódź
2.Tomasz Gawarzewski Strefa Walki Poznań
3.Krzysztof Smółko Linke Gold Team
3.Artur Aranowski Drysdale Jiu Jitsu

+97,49
1.Wojciech Olszewski Berserkers Team Olsztyn
2.Michał Kuciński Lutadores Opole
3.Szymon Waraczewski IBK Polska

JUNIORZY:

-51,49kg
1.Marcin Świąder Boks Poznań
2.Damian Rutkowski Gold Team Polska
3.Aleks Sczukiecki Junior Dzierżoniów

-61,49kg
1.Dobromił Respekta Berserkers Team Olsztyn
2.Alex Jackowski Gold Team Polska
3.Artur Joachimiak Gold Team Polska Zielona Góra
3.Piotr Kamiński Gold Team Polska

-66,49kg
1.Jan Kiszewski Gracie Barra Team Draculino Poland
2.Adrian Kozicz Gold Team Polska Zielona Góra
3.Ernest Serafin Gold Team Polska
3.Kacper Rot Gold Team Polska

-71,49kg
1Krzysztof Liwocha Drysdale Jiu Jitsu
2.Roman Boiski Top Team Szczecin
3.Gniewomir Wiśniewski Drysdale Jiu Jitsu
3.Grzegorz Drożdżak Grappling Kraków

-75,49kg
1.Patryk Ruta Gold Team Polska
2.Hubert Watemborski Gold Team Polska
3.Daniel Skalny Grappling Kraków

-81,49kg
1.Kamil Gniadek Linke Gold Team
2.Sebastian Michalski Extreme Fighters Wrocław
3.Dawid Majewski Glks Nadarzyn
3.Patryk Jarzyński Berserkers Team Olsztyn

-86,49
1.Michał Bobrowski JUNIOR Dzierżoniów
2. Mateusz Kaczor Alliance

+86,49kg
1.Kamil Kacprzak CSW United Gym
2.Patryk Szmyd Extreme Fighters Wrocław
3.Jakub Szklarczyk Glks Nadarzyn

KOBIETY

-51,49kg
1.Anita Zdrodowska Exilados Koszalin
2.Karolina Myśko Exilados Koszalin

-56,49kg
1.Anna Ranoszak Strefa Walki
2.Katarzyna Lubońska GŁD Team Piła
-61,49kg
1.Klaudia Apenit KS Pretorian Gorzów
2.Agnieszka Kowalska Drysdale Jiu Jitsu
3.Sylwia Janiak Shooters Turek