ME FHJJS: Listy startowe

Kategorie: Brazylijskie Jiu JitsuData: 19-09-10

Przenosimy dyskusje i komentarze odnośnie zawodów w Szwajcarii pod ten post. Poniżej listy startowe (Polaków wytłuściłem  czerwonym drukiem). Jeżeli ktoś posiada informacje na temat dokonań polskich zawodników prosimy o info w komentarzach. Zawody w Szwajcarii jak słusznie zauważył jeden z naszych czytelników nie są Mistrzostwami Europy w brazylijskim jiu-jistu ani pod IBJJF ani pod CBJJE, są one rozgrywane pod egidą nowej organizacji FHJJS czyli Federation Helvetique de Jiu Jitsu Sportif.

MASCULIN – MALE – MASCULINO
Blanche – Adulte / White – Adult / Branca – Adulto
Galo Emanuele Nanni Clan Italica JJ
Giuseppe Marras Gracie Barra Italia
Luca Buhler Reyson Gracie JJ
Pluma Alessio Lombardo Gracie Barra Italia
Tejen Barbezat Amtao Lausanne
Pena Cristian Collado Cervilla Total Combat Team
Jacopo Semeraro Clan Italica
Radoszaw Gzowna Macaco Gold Team
Samir Boukrouma Gracie Barra Italia
Giorgio Archelite Gracie Barra Italia
Matteo Crispino Gracie Barra Italia
Gauthier Salafia ——-
Cristian Collad Total Combat
Oliveira Diogo Vita Team Portugal
Luca Bonino Gracie Barra Italia
Diago Candellone Gracie Barra Italia
Alessandro Borgia Gracie Barra Italia
Paul Harper Carlson Gracie
Harman Bhamra Alliance
Christophe Haldi Amtao
Leve Raphael Kahr Gracie Barra Austria
Aurélien Pillonel Gracie Barra Switzerland
Thierry Nasrallah Gracie Barra Switzerland
Alessandro Delpiano Gracie Barra Italia
Romain Anzil ASVF Kempô
?ukasz ?miejkowski Macaco Gold Team
David Martin Lopez Total Combat Team
Roberto Iuliano ASD Nova Invicta
Konrad Grondys Linke Gold Team
Jérémy Secchi Gracie Barra Switzerland
Simone Panizza Gracie Barra Italia
Konrad Grondys Link Gold Team
Ricardo Moreira Gracie Barra Switzerland
Gian Paolo Casamichiela Clan Italica JJ
Luigi Bartolini Milanimal
Luka Dobec Triangle Academy
Medio Julien Staubli Gracie Barra Switzerland
David Fiquet Team Perrault
Daniel Maik Linke Gold Team
Cristian Gilberti Clan Italica Jiu Jitsu
Gerhard Pschill Gracie Barra Austria
Stefano Bruno Gracie Barra Italia
Marcin Malczynski Macaco Gold Team
Ludwig Petrose Team Row
Agron Saitovik Nova Uniao Europa
Rocco Barocco Milanimal
Rocco Lomazzi Milanimal
Jhensy Vally VKG
Michele Gianzini Nova Uniao Europa
Meio-Pesado David Ury Kempo Isere Mad Jok’s Team
Yassir Carpataux Gracie Barra Switzerland
Christian Gilberti Clan Italica
Adrian Croitoru Clan Italica Jiu Jitsu
Andy Peters Gracie Barra NL
Igor Deischter Gracie Barra Luxembourg
Ricardo Cardoso Gracie Barra Luxembourg

Damian Wojciechowski Rocha Team-Koch
Leonardo Hofer Reyson Gracie JJ
Simone Bignami Clan Italica JJ
Krzysztof Gadacz Macaco Gold Team
Patrick Drees Frota Team Nogueira
Pesado Salvatore Terralavoro ASD Nova Invicta
Serey Aires Lander Total Combat Team
Landes Serey Aires Total Combat Team
Tom Reijnaerdts Gracie Barra NL
Simone Bignanmi Clan Italica-Stabile Team
Super Pesado Patryk Wysocki Linke Gold Team
Davide Ghersi Gracie Barra Italia
Patryk Wysocki Link Gold Team
Alen Saitovik Nuova Uniao Europe
Martial Larchez Gracie Barra Luxembourg
Giuseppe Melidona Famiglia Milanimal
Pesadissimo Yann Seaba R.O.W. Team
Piotr Chmielarz Gracia Barra Poland Team
Andrea Milanesi Clan Italica JJ
Absoluto Raphael Kahr Gracie Barra Austria
David Ury Kempo Isere
David Martin Lopez Total Combat Team
Alessio Lombardo Gracie Barra Italia
?ukasz ?miejkowski Macaco Gold Team
David Martin Lopez Total Combat Team
Konrad Grondys Linke Gold Team
Daniel Maik Linke Gold Team
Patryk Wysocki Linke Gold Team
Adrian Croitoru Clan Italica Jiu Jitsu
Serey Aires Lander Total Combat Team
Gerhard Pschill Gracie Barra Austria
David Lopez Total Combat
Landes Serey Aires Total Combat
Konrad Grondys Link Gold Team
Patryk Wysocki Link Gold Team
Jérémy Secchi Gracie Barra Switzerland
Aurélien Pillonel Gracie Barra Switzerland
Thierry Nasrallah Gracie Barra Switzerland
Julien Staubli Gracie Barra Switzerland
Yassir Carpataux Gracie Barra Switzerland
Andy Peters Gracie Barra NL
Marcin Malczynski Macaco Gold Team
Ludwig Petrose Team Row
Piotr Chmielarz Gracia Barra Poland Team
Tom Reijnaerdts Gracie Barra NL
Igor Deischter Gracie Barra Luxembourg
Ricardo Cardoso Gracie Barra Luxembourg
Martial Larchez Gracie Barra Luxembourg
Damian Wojciechowski Rocha Team-Koch
Paul Harper Carlson Gracie
Luca Buhler Reyson Gracie JJ
Leonardo Hofer Reyson Gracie JJ
Andrea Milanesi Clan Italica JJ
Simone Bignami Clan Italica JJ
Luigi Bartolini Milanimal
Rocco Barocco Milanimal
Giuseppe Melidona Famiglia Milanimal
Krzysztof Gadacz Macaco Gold Team
Christophe Haldi Amtao
Jhensy Vally VKG
Patrick Drees Frota Team Nogueira
Tejen Barbezat Amtao Lausanne
Blanche – Master / White – Master / Branca – Master
Galo
Pluma
Pena Alessandro Coluccio Gracia Barra Italia
Leve Giovanni Tessadri Nova Uniao Europa
Dario Brunetti Nova Uniao Europa
Medio Marco Ciorz Campaci Clan Italica JJ
Norbert Rosenthal Team Perrault MAD JOK S
Marco Campaci Clan Italica Jiu Jitsu
Daniel Lopez Gracie Barra Sevilla
Oliver Kraba Team Perrault MAD JOK S
Fabio Bergesio Gracie Barra Italia
Neffa Marai Reyson Gracie JJ
Christoph Hilty Reyson Gracie JJ
Paolo Faini Clan Italica JJ
Nielsen Niels Salling Mascarenhas Team
Medio-Pesado Aldo Tronconi Clan Italica Jiu Jitsu
Patrik Cupa Reyson Gracie JJ
Olivier Kraba Team Perrault Mad Jok S
El Khadir Al Mahdadi Gracie Barra Cologne
Pesado Maurice Kelleners Gracie Barra NL
Jorge Areais Monteiro Gracie Barra Luxembourg
Super Pesado Szymon Polowczyk Rocha Team-Koch
Giuseppe Saviano Gracie Barra Italia
Pesadissimo Jerome Bert Mad Jok’s Team
Michel Sousa Gracie Barra Switzerland
Tomasz Bienczak Rocha Team-Koch
Absoluto Norbert Rosenthal Team Perrault
Oliver Kraba Team Perrault MAD JOK S
Daniel Lopez Gracie Barra Sevilla
Jerome Bert Mad Jok’s Team
Michel Sousa Gracie Barra Switzerland
Szymon Polowczyk Rocha Team-Koch
Fabio Bergesio Gracie Barra Italia
Neffa Marai Reyson Gracie JJ
Olivier Kraba Team Perrault Mad Jok S
Tomasz Bienczak Rocha Team-Koch
Nielsen Niels Salling Mascarenhas Team
Giuseppe Saviano Gracie Barra Italia
El Khadir Al Mahdadit Gracie Barra Cologne
Blanche – Senior I / White – Senior I / Branca – Senior I
Galo
Pluma
Pena
Leve Pedro Chacatas Vita Team Portugal
Rodolphe Bertrand AAM Incarville
Mario Fiorio Greca Team
Medio Flavius Turcanu Nova Uniao Europa
Medio-Pesado Edoardo Panziera Famiglia Milanimal
Pesado Slawomir Grabowski Macaco Gold Team
Pascal Decker Kempo Isere
Super Pesado
Pesadissimo
Absoluto Pascal Decker Kempo Isere
Edoardo Panziera Famiglia Milanimal
Flavius Turcanu Nova Uniao Europa
FEMININ – FEMALE – FEMININO
Blanche – Adulte / White – Adult / Branca – Adulto
Pluma Francesca Andone Nova Uniao Europa
Pena
Leve Milena Rocha Swiss Top Team
Sandrine Lefebvre BJJ93
Marcella Acacia Gracie Barra Italia
Laura Hondorp Gracie Barra NL
Ludovica Mancuso Clan Italica
Olga Abrosimova Clan Italica Jiu Jitsu
Medio Chloé Rossler Tribe Jiu Jitsu
Medio-Pesado Nathalie Vial Mad Jok’s Team
Pesado Audrey Cevey Nova Uniao Europa
Absoluto Sandrine Lefebvre BJJ93
Nathalie Vial Mad Jok’s Team
Laura Hondorp Gracie Barra NL
Audrey Cevey Nova Uniao Europa
MASCULIN – MALE – MASCULINO
Bleue – Adulte / Blue – Adult / Azul – Adulto
Galo
Pluma Alexandre Faivre ——
Alessio Cemulini Gracie Barra Italia Pordenone
Nikodem Finke Linke Gold Team
Jordan Baddi Team Anderson Pereira
Roy Remeijsen Gracie Barra NL
Luca Zottarelli Gracie Barra Italia
Pena Claudio Ly Sergio Vita
Norbert Warchol Maccaco Gold Team
Claudio Ly Vita Team Jiu-Jitsu Portugal
Vitor Cardoso Vita Team Jiu-Jitsu Portugal
Aleksander Jab?o?ski Linke Gold Team
Romano Mainardi Jiu Jitsu Center
Aleksander Jabnski Linke Gold Team
Marcin Kabat Boks Poznan
Danny Hoyer Gracia Barra NL
Yves Landu VKG
Mauro Paccani Nova Uniao Europa
Leve Johan Agerblom Lebedev Kaisho Team Carvalho BJJ
Carl Johnsson Kaisho Team Carvalho BJJ
Hakan Kul Team Row
Daan Westra Gracie Barra NL
Renaud Niard Alliance
Remo Zarroli League JJ Italy
Niki Amin Officina JJ Torino
Freddy Herrero VKG
Tay Hoang VKG
Mohammed Fonseca Anderson Pereira
Gregor Weibel Frota Team Nougueira

Tomasz Srodon Macaco Gold Team
Cesar Steffen Team Anderson Pereira
Samuel Lemonnier Jiu Jitsu 1
Marcelo Fassoli Nova Uniao Europa
Medio Alexandre Farkas Gracie Barra Switzerland
Adam Stepnik Macaco Gold Team
Niel Sadoun Kajyn Idels JJ
Alexander Gallauner Gracia Barra Austria
Alexander Cirin Gracie Barra Cologne
Kamil Paczuski Macaco Gold Team
Ahmet Yalbirdak Frota Team Nogueira
Francesco Dale Nova Uniao Europa
Paolo Cavaciocchi Nova Uniao Europa
Jean François Bar VKG JJ
Michael Stamm Gracie Barra Switzerland Igor Araujo
Medio-Pesado Lukasz Kuba Macaco Gold Team
Mateusz Rojek Rocha Team-Koch
Stefan Croitoru Clan Italica Jiu Jitsu
Pesado Stefan Croitoru Clan Italica JJ
Piergiorgio Petrolo Edson Carvalho Roma
Super Pesado Mihailo Smiljanic Gracie Barra Austria
Rafal Srtaus Macaco Gold Team
Mihailo Smiljanic Gracia Barra Austria
Piotr Ossowski Rocha Team-Koch
Paulo Renato Rezende Anderson Pereira/td>
Alen Milosevic Frota Team Noguira
Massimo Pozzi Gracie Barra Italia
Pesadissimo Serga Ka Aam de la Riva
Absoluto Alexandre Faivre ——
Claudio Ly Sergio Vita
Johan Agerblom Lebedev Kaisho Team Carvalho BJJ
Alessio Cemulini Gracie Barra Italia Pordenone
Claudio Ly Vita Team Jiu-Jitsu Portugal
Vitor Cardoso Vita Team Jiu-Jitsu Portugal
Alexandre Farkas Gracie Barra Switzerland
Nikodem Finke Linke Gold Team
Aleksander Jab?o?ski Linke Gold Team
Stefan Croitoru Clan Italica Jiu Jitsu
Adam Stepnik Macaco Gold Team
Rafal Srtaus/td> Macaco Gold Team
Romano Mainardi Jiu Jitsu Center
Aleksander Jabnski Linke Gold Team
Carl Johnsson Kaisho Team Carvalho BJJ
Hakan Kul Team Row
Mihailo Smiljanic Gracia Barra Austria
Alexandre Farkas Gracie Barra Switzerland
Riccardo Pelosi Association Aranha Italia
Daan Westra Gracie Barra NL
Marcin Kabat Boks Poznan
Danny Hoyer Gracia Barra Maastricht
Lukasz Kuba Macaco Gold Team
Renaud Niard Alliance
Remo Zarroli League JJ Italy
Alexander Gallauner Gracia Barra Austria
Niki Amin Officina JJ Torino
Serge Ka Aam de la Riva
Roy Remeijsen Gracie Barra NL
Mateusz Rojek Rocha Team-Koch
Piotr Ossowski Rocha Team-Koch
Alexander Cirin Gracie Barra Cologne
Ahmet Yalbirdak Frota Team Nogueira
Serga Ka Aam de la Riva
Freddy Herrero VKG
Tay Hoang VKG
Yves Landu VKG
Mohammed Fonseca Anderson Pereira
Gregor Weibel Frota Team Nougueira
Samuel Lemonnier Jiu Jitsu 1
Stefan Croitoru Clan Italica JJ
Alen Milosevic Frota Team Noguira
Francesco Dale Nova Uniao Europa
Paolo Cavaciocchi Nova Uniao Europa
Massimo Pozzi Gracie Barra Italia
Jean François Bar VKG JJ
Michael Stamm Gracie Barra Switzerland Igor Araujo
Piergiorgio Petrolo Edson Carvalho Roma
Bleue – Master / Blue – Master / Azul – Master
Galo
Pluma
Pena Sven Wegscheider Yogaka Dusseldorf
Leve Massimiliano Canonico Gracia Barra Italia
Mouloud Sadeg Aam de la Riva
Ahmed Al Ketbi Abu Dhabi Combat Club
Nicola Ferrari Nova Uniao Europa
Medio Roberto Castro Restal Total Combat Team
Roberto Castro Restall Total Combat
Medio-Pesado Maciej Kiszewski Gracia Barra Poland Team
Pesado
Super Pesado Luca Gorgoni Triangle Academy
Pesadissimo Piotr Hwalek Linke Gold Team
Stephan Henk Gracie Barra Cologne
Serge Ka Aam de la Riva
Absoluto Piotr Hwalek Linke Gold Team
Stephan Henk Gracie Barra Cologne
Roberto Castro Restal Total Combat Team
Maciej Kiszewski Gracia Barra Poland Team
Serge Ka Aam de la Riva
Ahmed Al Ketbi Abu Dhabi Combat Club
Bleue – Senior I / Blue – Senior I / Azul – Senior I
Galo
Pluma
Pena
Leve Stéphane Kern Jissen Ryu JJ Systema
Medio Peter Peissard Gracia Barra Switzerland
Cyril Bravais TEAM MAD JOK’S
Diego Macri Gracie Barra Italia
Medio-Pesado Daniel Pezzilo Fight Club Cassis
Leo Noordergraaf Jiu Jitsu Factory
Marek Tytonik Rocha Team-Koch
Pesado
Super Pesado Victor Del Cerro Gracie Barcelona
Bob Medjbeur Aranha Grenoble
Pesadissimo Loris Tateo Officine JJ Torino
Absoluto Cyril Bravais TEAM MAD JOK’S
Daniel Pezzilo Fight Club Cassis
Victor Del Cerro Gracie Barcelona
Peto Peissard Gracia Barra Switzerland
Leo Noordergraaf Jiu Jitsu Factory
Bob Medjbeur Aranha Grenoble
Peter Peissard Gracia Barra Switzerland
Loris Tateo Officine JJ Torino
Marek Tytonik Rocha Team-Koch
Stéphane Kern Jissen Ryu JJ Systema
Bleue – Senior II / Blue – Senior II / Azul – Senior II
Galo
Pluma
Pena
Leve
Medio
Medio-Pesado
Pesado
Super Pesado Slawomir Zakrzewski Macaco Gold Team
Pesadissimo
Absoluto Slawomir Zakrzewski Macaco Gold Team
Bleue – Senior III / Blue – Senior III / Azul – Senior III
Galo
Pluma
Pena Stefano Palmieri Nova Uniao Europa
Leve
Medio
Medio-Pesado
Pesado
Super Pesado
Pesadissimo
Absoluto Stefano Palmieri Nova Uniao Europa
FEMININ – FEMALE – FEMININO
Bleue – Adulte / Blue – Adult / Azul – Adulto
Pluma Pippa Granger Chekmat BJJ
Serena Gabrielli Tribe Jiu Jitsu
Pena Barbara Sobieraj Macaco Gold Team
Ana Yagües Gracia Barra Hamburg
Elisabeth Olbert Gracie Barra Austria
Leve Ann-Kathrin Schaack Gracie Barra Hamburg
Medio Sarah Merriner Checkmat
Medio-Pesado
Pesado
Absoluto Barbara Sobieraj Macaco Gold Team
Ana Yagües Gracia Barra Hamburg
Pluma Pippa Granger Chekmat BJJ
Serena Gabrielli Tribe Jiu Jitsu
Elisabeth Olbert Gracie Barra Austria
Ann-Kathrin Schaack Gracie Barra Hamburg
Sarah Merriner Checkmat
MASCULIN – MALE – MASCULINO
Violette – Adulte / Purple – Adult / Roxa – Adulto
Galo
Pluma Luis Lopes Vita Team JJ Portugal
Pena Semedo Bertelim Vita Team JJ Portugal
Marcin Kabat Macaco Gold Team
Michal Chelkowski Macaco Gold Team
Simone Franceschini Tribe Jiu Jitsu
Matteo Menna —–
Arek Zienkiewicz Tean Rey Diogo Scotland
Leve Serafin Piotr Macaco Gold Team
Mariusz Abramiuk Macaco Gold Team
Cristian Espejel Gracia Barra Reus
Walid Seghir Aam Lys Lez Lannoy
Fabio Anacoreta League JJ Italy
Filip Sadowski Drysdale JJ
Ilke Bulut Team Anderson Pereira
Stefano Casa Officina JJ Torino
Medio David Martin Lopez Total Combat Team
Nelson Lopes Vita Team JJ Portugal
Manuel De Celis Gracie Barra Sevilla
Grzegorz Waligora Gracia Barra Poland Team
Luca Anacoreta League JJ Italy
Okan Bulut Anderson Pereira Team
Alfred Sutter Frota Team Nogueira
Medio-Pesado Jonathan Monaco Fight Club Cassis
Karol Dzieniszewski Macaco Gold Team
Francisco Miguel Caraballo El Aborigen ze Marcello bJJ
Thomas Oyarzun Alliance
Pesado Ali Bahman Frota Team Nogueira
Karim Ait Khalifa Alliance
Super Pesado Grzegorz Czerwinski Macaco Gold Team
Pesadissimo Julien Genin Fight Club Cassis
Martin Gobel Gracie Barra Caveirinha
Alberto Carrara Martin El Aborigen ze Marcello bJJ
Absoluto David Martin Lopez Total Combat Team
Julien Genin Fight Club Cassis
Nelson Lopes Vita Team JJ Portugal
Semedo Bertelim Vita Team JJ Portugal
Jonathan Monaco Fight Club Cassis
Marcin Kabat Macaco Gold Team
Serafin Piotr Macaco Gold Team
Mariusz Abramiuk Macaco Gold Team
Manuel De Celis Gracie Barra Sevilla
Cristian Espejel Gracia Barra Reus
Walid Seghir Aam Lys Lez Lannoy
Grzegorz Waligora Gracia Barra Poland Team
Fabio Anacoreta League JJ Italy
Luca Anacoreta League JJ Italy
Ali Bahman Frota Team Nogueira
Okan Bulut Anderson Pereira Team
Filip Sadowski Drysdale JJ
Karim Ait Khalifa Alliance
Martin Gobel Gracie Barra Caveirinha
Ilke Bulut Team Anderson Pereira
Simone Franceschini Tribe Jiu Jitsu
Alfred Sutter Frota Team Nogueira
Francisco Miguel Caraballo El Aborigen ze Marcello bJJ
Alberto Carrara Martin El Aborigen ze Marcello bJJ
Thomas Oyarzun Alliance
Stefano Casa Officina JJ Torino
Violette – Master / Purple – Master / Roxa – Master
Galo
Pluma
Pena Alain Perrault Team Perrault
Giuliano Haldimann Reyson Gracie JJ
Juan Morales Haubert Team
Alain Pozo Carlson Gracie Team
Leve Claudio Rocha Swiss top Teamm
Samuel Sanvicente Gracie Barra Hamburg
Medio Harun Ucal Gracie Barra Cologne
Juliano Lanconi Gracia Barra Luxembourg
Marcin Koch Rocha Team-Koch
Mirko Silvestri Edson Carvalho Roma
Medio-Pesado Tomasz Jopek Macaco Gold Team
Jerome Hugot VKG
Oscar Del Cerro Gracie Barcelona
Pesado Radoslaw Senger Drysdale JJ
Matteo Piran Clan Italica JJ
Matteo Piran Clan Italica JJ
Super Pesado Vitaliano Sestito Sestito Academy BJJ
Pesadissimo Marlon Frank Querioz Vita Team Portugal

Marcin Fuhres Macaco Gold Team
Samir Dacic Frota Team Nogueira
Absoluto Tomasz Jopek Macaco Gold Team
Radoslaw Senger Drysdale JJ
Marlon Frank Querioz Vita Team Portugal
Harun Ucal Gracie Barra Cologne
Alain Perrault Team Perrault
Marcin Fuhres Macaco Gold Team
Vitaliano Sestito Sestito Academy BJJ
Juliano Lanconi Gracia Barra Luxembourg
Marcin Koch Rocha Team-Koch
Mirko Silvestri Edson Carvalho Roma
Juan Morales Haubert Team
Matteo Piran Clan Italica JJ
Jerome Hugot VKG
Samir Dacic Frota Team Nogueira
Samuel Sanvicente Gracie Barra Hamburg
Alain Pozo Carlson Gracie Team
Oscar Del Cerro Gracie Barcelona
Matteo Piran Clan Italica JJ
Violette – Senior I / Purple – Senior I / Roxa – Senior I
Galo
Pluma Pierre-Jean Loup Jiu-Jitsu 1
Pena
Leve Pawel Jozwiak Linke Gold Team
Medio Jose Miguel Garcia Madueno Anaconda Chen
Alberto Codognotto Gracie Barra Italia
Medio-Pesado
Pesado
Super Pesado
Pesadissimo Grzegorz Szymczyk Drysdale JJ
Absoluto Grzegorz Szymczyk Drysdale JJ
Pawel Jozwiak Linke Gold Team
Pierre-Jean Loup Jiu-Jitsu 1
Jose Miguel Garcia Madueno Anaconda Chen
Alberto Codognotto Gracie Barra Italia
Violette – Senior II / Purple – Senior II / Roxa – Senior II
Galo
Pluma
Pena
Leve
Medio Eugenio Neto Projecto Gege JJ
Medio-Pesado
Pesado
Super Pesado
Pesadissimo
Absoluto Eugenio Neto Projecto Gege JJ
Violette – Senior III / Purple – Senior III / Roxa – Senior III
Galo
Pluma
Pena
Leve
Medio
Medio-Pesado
Pesado
Super Pesado
Pesadissimo
Absoluto
FEMININ – FEMALE – FEMININO
Violette – Adulte / Purple – Adult / Roxa – Adulto
Pluma Alicja Rybak Macaco Gold Team
Pena
Leve Kathy Gifford RGA
Medio
Medio-Pesado
Pesado
Absoluto Alicja Rybak Macaco Gold Team
Kathy Gifford RGA
MASCULIN – MALE – MASCULINO
Brune – Adulte / Brown – Adult / Marron – Adulto
Galo
Pluma Jordy Peute Gracia Barra NL
Baruc Martin Barrios El Aborigen Ze Marcello BJJ
Pena
Leve Oliver Geddes Roger Gracie Academy
Giordano Brozzi Accademia BJJ Perugia
Medio Jaroslaw Gajek Macaco Gold Team
Medio-Pesado Maksymilian Wisniewski Drysdale Jiu Jitsu
Pesado
Super Pesado
Pesadissimo Grzegorz Szatkowski Macaco Gold Team
Absoluto Jaroslaw Gajek Macaco Gold Team
Grzegorz Szatkowski Macaco Gold Team
Jordy Peute Gracia Barra NL
Baruc Martin Barrios El Aborigen Ze Marcello BJJ
Giordano Brozzi Accademia BJJ Perugia
Oliver Geddes Roger Gracie Academy
Maksymilian Wisniewski Drysdale Jiu Jitsu
Brune – Master / Brown – Master / Marron – Master
Galo
Pluma Cristofer Martin Barrios El Aborigen ze Marcello BJJ
Pena
Leve Fabrizio Screpante Tribe Jiu Jitsu
Cristian Pietrobelli Nova Uniao Europa
Medio
Medio-Pesado Aykut Sonmez Team Row
Maksymilian Wi?niewski Drysdale JJ
Tomasz Skorkowski Macaco Gold Team
Pesado
Super Pesado Pawel Korycki Macaco Gold Team
Pesadissimo
Absoluto Aykut Sonmez Team Row
Maksymilian Wi?niewski Drysdale JJ
Tomasz Skorkowski Macaco Gold Team
Fabrizio Screpante Tribe Jiu Jitsu
Cristofer Martin Barrios El Aborigen ze Marcello BJJ
Pawel Korycki Macaco Gold Team
Cristian Pietrobelli Nova Uniao Europa
Brune – Senior I / Brown – Senior I / Marron – Senior I
Galo
Pluma
Pena
Leve
Medio Grzegrz Firlit Macaco Gold Team
Medio-Pesado
Pesado
Super Pesado Marco AS Frazao Ass. Marco AS Frazao
Pesadissimo Andrea Stoppa Gracie Barra Pordenone
Jeroslaw Koch Rocha Team-Koch
Absoluto Andrea Stoppa Gracie Barra Pordenone
Marco AS Frazao Ass. Marco AS Frazao
Grzegorz Firlit Macaco Gold Team
Jeroslaw Koch Rocha Team-Koch
Brune – Senior II / Brown – Senior II / Marron – Senior II
Galo
Pluma
Pena
Leve
Medio Sylwester Dziekanowski Macaco Gold Team
Austin Gardner Checkmat
Medio-Pesado
Pesado Przemyslaw Fraszczak Macaco Gold Team
Super Pesado
Pesadissimo
Absoluto Przemyslaw Fraszczak Macaco Gold Team
Sylwester Dziekanowski Macaco Gold Team
Austin Gardner Checkmat
Brune – Senior III / Brown – Senior III / Marron – Senior III
Galo
Pluma
Pena William Vanni Fight Club Cassis
Leve
Medio
Medio-Pesado
Pesado
Super Pesado
Pesadissimo
Absoluto William Vanni Fight Club Cassis
Galo Andrea Verdemare Tribe Jiu Jitsu
Pluma
Pena Andrea Baggio Milanimal
Leve Barbosa Robson Kaisho Carvalho BJJ
Medio
Medio-Pesado Jonatas Novaes Jiu Jitsu 1 Brasa
Pesado
Super Pesado
Pesadissimo
Absoluto Barbosa Robson Kaisho Carvalho BJJ
Andrea Verdemare Tribe Jiu Jitsu
Andrea Baggio Milanimal
Jonatas Novaes Jiu Jitsu 1 Brasa
Noire – Master / Black – Master / Preta – Master
Galo
Pluma
Pena Mauro Salomao Team Carvalho Bastad
Leve Maciej Linke Macaco Gold Team
Medio
Medio-Pesado
Pesado Iran Mascarenhas Mascarenhas Team
Super Pesado Przemo Gnat Drysdale JJ
Pesadissimo
Absoluto Przemo Gnat Drysdale JJ
Maciej Linke Macaco Gold Team
Iran Mascarenhas Mascarenhas Team
Noire – Senior I / Black – Senior I / Preta – Senior I
Galo
Pluma
Pena Sergio Vita Vita Team Jiu-jitsu Portugal
Moura Heitor Fight Club Portugal
Leve
Medio Patrice Delaby AAM DE LA RIVA
Medio-Pesado Mohamed Rabehi BJJ93
Antonio Nascimento Gracie Barra
Pesado Alex Machado Gracie Barra
Super Pesado
Pesadissimo Mauro Santos Sapao Gracie Barra Luxembourg
Absoluto Sergio Vita Vita Team JJ Portugal
Mohamed Rabehi BJJ93
Alex Machado Gracie Barra
Antonio Nascimento Gracie Barra
Patrice Delaby AAM DE LA RIVA
Moura Heitor Fight Club Portugal
Mauro Santos Sapao Gracie Barra Luxembourg
Noire – Senior II / Black – Senior II / Preta – Senior II
Galo
Pluma
Pena
Leve
Medio Mariusz Linke Macaco Gold Team
Medio-Pesado
Pesado
Super Pesado
Pesadissimo
Absoluto Mariusz Linke Macaco Gold Team