Przenosimy dyskusje i komentarze odnośnie zawodów w Szwajcarii pod ten post. Poniżej listy startowe (Polaków wytłuściłem czerwonym drukiem). Jeżeli ktoś posiada informacje na temat dokonań polskich zawodników prosimy o info w komentarzach. Zawody w Szwajcarii jak słusznie zauważył jeden z naszych czytelników nie są Mistrzostwami Europy w brazylijskim jiu-jistu ani pod IBJJF ani pod CBJJE, są one rozgrywane pod egidą nowej organizacji FHJJS czyli Federation Helvetique de Jiu Jitsu Sportif.
MASCULIN – MALE – MASCULINO
|
||||
Blanche – Adulte / White – Adult / Branca – Adulto | ||||
Galo | Emanuele | Nanni | Clan Italica JJ | |
Giuseppe | Marras | Gracie Barra Italia | ||
Luca | Buhler | Reyson Gracie JJ | ||
Pluma | Alessio | Lombardo | Gracie Barra Italia | |
Tejen | Barbezat | Amtao Lausanne | ||
Pena | Cristian | Collado Cervilla | Total Combat Team | |
Jacopo | Semeraro | Clan Italica | ||
Radoszaw | Gzowna | Macaco Gold Team | ||
Samir | Boukrouma | Gracie Barra Italia | ||
Giorgio | Archelite | Gracie Barra Italia | ||
Matteo | Crispino | Gracie Barra Italia | ||
Gauthier | Salafia | ——- | ||
Cristian | Collad | Total Combat | ||
Oliveira | Diogo | Vita Team Portugal | ||
Luca | Bonino | Gracie Barra Italia | ||
Diago | Candellone | Gracie Barra Italia | ||
Alessandro | Borgia | Gracie Barra Italia | ||
Paul | Harper | Carlson Gracie | ||
Harman | Bhamra | Alliance | ||
Christophe | Haldi | Amtao | ||
Leve | Raphael | Kahr | Gracie Barra Austria | |
Aurélien | Pillonel | Gracie Barra Switzerland | ||
Thierry | Nasrallah | Gracie Barra Switzerland | ||
Alessandro | Delpiano | Gracie Barra Italia | ||
Romain | Anzil | ASVF Kempô | ||
?ukasz | ?miejkowski | Macaco Gold Team | ||
David | Martin Lopez | Total Combat Team | ||
Roberto | Iuliano | ASD Nova Invicta | ||
Konrad | Grondys | Linke Gold Team | ||
Jérémy | Secchi | Gracie Barra Switzerland | ||
Simone | Panizza | Gracie Barra Italia | ||
Konrad | Grondys | Link Gold Team | ||
Ricardo | Moreira | Gracie Barra Switzerland | ||
Gian Paolo | Casamichiela | Clan Italica JJ | ||
Luigi | Bartolini | Milanimal | ||
Luka | Dobec | Triangle Academy | ||
Medio | Julien | Staubli | Gracie Barra Switzerland | |
David | Fiquet | Team Perrault | ||
Daniel | Maik | Linke Gold Team | ||
Cristian | Gilberti | Clan Italica Jiu Jitsu | ||
Gerhard | Pschill | Gracie Barra Austria | ||
Stefano | Bruno | Gracie Barra Italia | ||
Marcin | Malczynski | Macaco Gold Team | ||
Ludwig | Petrose | Team Row | ||
Agron | Saitovik | Nova Uniao Europa | ||
Rocco | Barocco | Milanimal | ||
Rocco | Lomazzi | Milanimal | ||
Jhensy | Vally | VKG | ||
Michele | Gianzini | Nova Uniao Europa | ||
Meio-Pesado | David | Ury | Kempo Isere Mad Jok’s Team | |
Yassir | Carpataux | Gracie Barra Switzerland | ||
Christian | Gilberti | Clan Italica | ||
Adrian | Croitoru | Clan Italica Jiu Jitsu | ||
Andy | Peters | Gracie Barra NL | ||
Igor | Deischter | Gracie Barra Luxembourg | ||
Ricardo | Cardoso | Gracie Barra Luxembourg | ||
Damian | Wojciechowski | Rocha Team-Koch | ||
Leonardo | Hofer | Reyson Gracie JJ | ||
Simone | Bignami | Clan Italica JJ | ||
Krzysztof | Gadacz | Macaco Gold Team | ||
Patrick | Drees | Frota Team Nogueira | ||
Pesado | Salvatore | Terralavoro | ASD Nova Invicta | |
Serey Aires | Lander | Total Combat Team | ||
Landes | Serey Aires | Total Combat Team | ||
Tom | Reijnaerdts | Gracie Barra NL | ||
Simone | Bignanmi | Clan Italica-Stabile Team | ||
Super Pesado | Patryk | Wysocki | Linke Gold Team | |
Davide | Ghersi | Gracie Barra Italia | ||
Patryk | Wysocki | Link Gold Team | ||
Alen | Saitovik | Nuova Uniao Europe | ||
Martial | Larchez | Gracie Barra Luxembourg | ||
Giuseppe | Melidona | Famiglia Milanimal | ||
Pesadissimo | Yann | Seaba | R.O.W. Team | |
Piotr | Chmielarz | Gracia Barra Poland Team | ||
Andrea | Milanesi | Clan Italica JJ | ||
Absoluto | Raphael | Kahr | Gracie Barra Austria | |
David | Ury | Kempo Isere | ||
David | Martin Lopez | Total Combat Team | ||
Alessio | Lombardo | Gracie Barra Italia | ||
?ukasz | ?miejkowski | Macaco Gold Team | ||
David | Martin Lopez | Total Combat Team | ||
Konrad | Grondys | Linke Gold Team | ||
Daniel | Maik | Linke Gold Team | ||
Patryk | Wysocki | Linke Gold Team | ||
Adrian | Croitoru | Clan Italica Jiu Jitsu | ||
Serey Aires | Lander | Total Combat Team | ||
Gerhard | Pschill | Gracie Barra Austria | ||
David | Lopez | Total Combat | ||
Landes | Serey Aires | Total Combat | ||
Konrad | Grondys | Link Gold Team | ||
Patryk | Wysocki | Link Gold Team | ||
Jérémy | Secchi | Gracie Barra Switzerland | ||
Aurélien | Pillonel | Gracie Barra Switzerland | ||
Thierry | Nasrallah | Gracie Barra Switzerland | ||
Julien | Staubli | Gracie Barra Switzerland | ||
Yassir | Carpataux | Gracie Barra Switzerland | ||
Andy | Peters | Gracie Barra NL | ||
Marcin | Malczynski | Macaco Gold Team | ||
Ludwig | Petrose | Team Row | ||
Piotr | Chmielarz | Gracia Barra Poland Team | ||
Tom | Reijnaerdts | Gracie Barra NL | ||
Igor | Deischter | Gracie Barra Luxembourg | ||
Ricardo | Cardoso | Gracie Barra Luxembourg | ||
Martial | Larchez | Gracie Barra Luxembourg | ||
Damian | Wojciechowski | Rocha Team-Koch | ||
Paul | Harper | Carlson Gracie | ||
Luca | Buhler | Reyson Gracie JJ | ||
Leonardo | Hofer | Reyson Gracie JJ | ||
Andrea | Milanesi | Clan Italica JJ | ||
Simone | Bignami | Clan Italica JJ | ||
Luigi | Bartolini | Milanimal | ||
Rocco | Barocco | Milanimal | ||
Giuseppe | Melidona | Famiglia Milanimal | ||
Krzysztof | Gadacz | Macaco Gold Team | ||
Christophe | Haldi | Amtao | ||
Jhensy | Vally | VKG | ||
Patrick | Drees | Frota Team Nogueira | ||
Tejen | Barbezat | Amtao Lausanne | ||
Blanche – Master / White – Master / Branca – Master | ||||
Galo | ||||
Pluma | ||||
Pena | Alessandro | Coluccio | Gracia Barra Italia | |
Leve | Giovanni | Tessadri | Nova Uniao Europa | |
Dario | Brunetti | Nova Uniao Europa | ||
Medio | Marco Ciorz | Campaci | Clan Italica JJ | |
Norbert | Rosenthal | Team Perrault MAD JOK S | ||
Marco | Campaci | Clan Italica Jiu Jitsu | ||
Daniel | Lopez | Gracie Barra Sevilla | ||
Oliver | Kraba | Team Perrault MAD JOK S | ||
Fabio | Bergesio | Gracie Barra Italia | ||
Neffa | Marai | Reyson Gracie JJ | ||
Christoph | Hilty | Reyson Gracie JJ | ||
Paolo | Faini | Clan Italica JJ | ||
Nielsen | Niels Salling | Mascarenhas Team | ||
Medio-Pesado | Aldo | Tronconi | Clan Italica Jiu Jitsu | |
Patrik | Cupa | Reyson Gracie JJ | ||
Olivier | Kraba | Team Perrault Mad Jok S | ||
El Khadir | Al Mahdadi | Gracie Barra Cologne | ||
Pesado | Maurice | Kelleners | Gracie Barra NL | |
Jorge | Areais Monteiro | Gracie Barra Luxembourg | ||
Super Pesado | Szymon | Polowczyk | Rocha Team-Koch | |
Giuseppe | Saviano | Gracie Barra Italia | ||
Pesadissimo | Jerome | Bert | Mad Jok’s Team | |
Michel | Sousa | Gracie Barra Switzerland | ||
Tomasz | Bienczak | Rocha Team-Koch | ||
Absoluto | Norbert | Rosenthal | Team Perrault | |
Oliver | Kraba | Team Perrault MAD JOK S | ||
Daniel | Lopez | Gracie Barra Sevilla | ||
Jerome | Bert | Mad Jok’s Team | ||
Michel | Sousa | Gracie Barra Switzerland | ||
Szymon | Polowczyk | Rocha Team-Koch | ||
Fabio | Bergesio | Gracie Barra Italia | ||
Neffa | Marai | Reyson Gracie JJ | ||
Olivier | Kraba | Team Perrault Mad Jok S | ||
Tomasz | Bienczak | Rocha Team-Koch | ||
Nielsen | Niels Salling | Mascarenhas Team | ||
Giuseppe | Saviano | Gracie Barra Italia | ||
El Khadir | Al Mahdadit | Gracie Barra Cologne | ||
Blanche – Senior I / White – Senior I / Branca – Senior I | ||||
Galo | ||||
Pluma | ||||
Pena | ||||
Leve | Pedro | Chacatas | Vita Team Portugal | |
Rodolphe | Bertrand | AAM Incarville | ||
Mario | Fiorio | Greca Team | ||
Medio | Flavius | Turcanu | Nova Uniao Europa | |
Medio-Pesado | Edoardo | Panziera | Famiglia Milanimal | |
Pesado | Slawomir | Grabowski | Macaco Gold Team | |
Pascal | Decker | Kempo Isere | ||
Super Pesado | ||||
Pesadissimo | ||||
Absoluto | Pascal | Decker | Kempo Isere | |
Edoardo | Panziera | Famiglia Milanimal | ||
Flavius | Turcanu | Nova Uniao Europa | ||
FEMININ – FEMALE – FEMININO
|
||||
Blanche – Adulte / White – Adult / Branca – Adulto | ||||
Pluma | Francesca | Andone | Nova Uniao Europa | |
Pena | ||||
Leve | Milena | Rocha | Swiss Top Team | |
Sandrine | Lefebvre | BJJ93 | ||
Marcella | Acacia | Gracie Barra Italia | ||
Laura | Hondorp | Gracie Barra NL | ||
Ludovica | Mancuso | Clan Italica | ||
Olga | Abrosimova | Clan Italica Jiu Jitsu | ||
Medio | Chloé | Rossler | Tribe Jiu Jitsu | |
Medio-Pesado | Nathalie | Vial | Mad Jok’s Team | |
Pesado | Audrey | Cevey | Nova Uniao Europa | |
Absoluto | Sandrine | Lefebvre | BJJ93 | |
Nathalie | Vial | Mad Jok’s Team | ||
Laura | Hondorp | Gracie Barra NL | ||
Audrey | Cevey | Nova Uniao Europa | ||
MASCULIN – MALE – MASCULINO
|
||||
Bleue – Adulte / Blue – Adult / Azul – Adulto | ||||
Galo | ||||
Pluma | Alexandre | Faivre | —— | |
Alessio | Cemulini | Gracie Barra Italia Pordenone | ||
Nikodem | Finke | Linke Gold Team | ||
Jordan | Baddi | Team Anderson Pereira | ||
Roy | Remeijsen | Gracie Barra NL | ||
Luca | Zottarelli | Gracie Barra Italia | ||
Pena | Claudio | Ly | Sergio Vita | |
Norbert | Warchol | Maccaco Gold Team | ||
Claudio | Ly | Vita Team Jiu-Jitsu Portugal | ||
Vitor | Cardoso | Vita Team Jiu-Jitsu Portugal | ||
Aleksander | Jab?o?ski | Linke Gold Team | ||
Romano | Mainardi | Jiu Jitsu Center | ||
Aleksander | Jabnski | Linke Gold Team | ||
Marcin | Kabat | Boks Poznan | ||
Danny | Hoyer | Gracia Barra NL | ||
Yves | Landu | VKG | ||
Mauro | Paccani | Nova Uniao Europa | ||
Leve | Johan Agerblom | Lebedev | Kaisho Team Carvalho BJJ | |
Carl | Johnsson | Kaisho Team Carvalho BJJ | ||
Hakan | Kul | Team Row | ||
Daan | Westra | Gracie Barra NL | ||
Renaud | Niard | Alliance | ||
Remo | Zarroli | League JJ Italy | ||
Niki | Amin | Officina JJ Torino | ||
Freddy | Herrero | VKG | ||
Tay | Hoang | VKG | ||
Mohammed | Fonseca | Anderson Pereira | ||
Gregor | Weibel | Frota Team Nougueira | ||
Tomasz | Srodon | Macaco Gold Team | ||
Cesar | Steffen | Team Anderson Pereira | ||
Samuel | Lemonnier | Jiu Jitsu 1 | ||
Marcelo | Fassoli | Nova Uniao Europa | ||
Medio | Alexandre | Farkas | Gracie Barra Switzerland | |
Adam | Stepnik | Macaco Gold Team | ||
Niel | Sadoun | Kajyn Idels JJ | ||
Alexander | Gallauner | Gracia Barra Austria | ||
Alexander | Cirin | Gracie Barra Cologne | ||
Kamil | Paczuski | Macaco Gold Team | ||
Ahmet | Yalbirdak | Frota Team Nogueira | ||
Francesco | Dale | Nova Uniao Europa | ||
Paolo | Cavaciocchi | Nova Uniao Europa | ||
Jean François | Bar | VKG JJ | ||
Michael | Stamm | Gracie Barra Switzerland Igor Araujo | ||
Medio-Pesado | Lukasz | Kuba | Macaco Gold Team | |
Mateusz | Rojek | Rocha Team-Koch | ||
Stefan | Croitoru | Clan Italica Jiu Jitsu | ||
Pesado | Stefan | Croitoru | Clan Italica JJ | |
Piergiorgio | Petrolo | Edson Carvalho Roma | ||
Super Pesado | Mihailo | Smiljanic | Gracie Barra Austria | |
Rafal | Srtaus | Macaco Gold Team | ||
Mihailo | Smiljanic | Gracia Barra Austria | ||
Piotr | Ossowski | Rocha Team-Koch | ||
Paulo Renato | Rezende | Anderson Pereira/td> | ||
Alen | Milosevic | Frota Team Noguira | ||
Massimo | Pozzi | Gracie Barra Italia | ||
Pesadissimo | Serga | Ka | Aam de la Riva | |
Absoluto | Alexandre | Faivre | —— | |
Claudio | Ly | Sergio Vita | ||
Johan Agerblom | Lebedev | Kaisho Team Carvalho BJJ | ||
Alessio | Cemulini | Gracie Barra Italia Pordenone | ||
Claudio | Ly | Vita Team Jiu-Jitsu Portugal | ||
Vitor | Cardoso | Vita Team Jiu-Jitsu Portugal | ||
Alexandre | Farkas | Gracie Barra Switzerland | ||
Nikodem | Finke | Linke Gold Team | ||
Aleksander | Jab?o?ski | Linke Gold Team | ||
Stefan | Croitoru | Clan Italica Jiu Jitsu | ||
Adam | Stepnik | Macaco Gold Team | ||
Rafal | Srtaus/td> | Macaco Gold Team | ||
Romano | Mainardi | Jiu Jitsu Center | ||
Aleksander | Jabnski | Linke Gold Team | ||
Carl | Johnsson | Kaisho Team Carvalho BJJ | ||
Hakan | Kul | Team Row | ||
Mihailo | Smiljanic | Gracia Barra Austria | ||
Alexandre | Farkas | Gracie Barra Switzerland | ||
Riccardo | Pelosi | Association Aranha Italia | ||
Daan | Westra | Gracie Barra NL | ||
Marcin | Kabat | Boks Poznan | ||
Danny | Hoyer | Gracia Barra Maastricht | ||
Lukasz | Kuba | Macaco Gold Team | ||
Renaud | Niard | Alliance | ||
Remo | Zarroli | League JJ Italy | ||
Alexander | Gallauner | Gracia Barra Austria | ||
Niki | Amin | Officina JJ Torino | ||
Serge | Ka | Aam de la Riva | ||
Roy | Remeijsen | Gracie Barra NL | ||
Mateusz | Rojek | Rocha Team-Koch | ||
Piotr | Ossowski | Rocha Team-Koch | ||
Alexander | Cirin | Gracie Barra Cologne | ||
Ahmet | Yalbirdak | Frota Team Nogueira | ||
Serga | Ka | Aam de la Riva | ||
Freddy | Herrero | VKG | ||
Tay | Hoang | VKG | ||
Yves | Landu | VKG | ||
Mohammed | Fonseca | Anderson Pereira | ||
Gregor | Weibel | Frota Team Nougueira | ||
Samuel | Lemonnier | Jiu Jitsu 1 | ||
Stefan | Croitoru | Clan Italica JJ | ||
Alen | Milosevic | Frota Team Noguira | ||
Francesco | Dale | Nova Uniao Europa | ||
Paolo | Cavaciocchi | Nova Uniao Europa | ||
Massimo | Pozzi | Gracie Barra Italia | ||
Jean François | Bar | VKG JJ | ||
Michael | Stamm | Gracie Barra Switzerland Igor Araujo | ||
Piergiorgio | Petrolo | Edson Carvalho Roma | ||
Bleue – Master / Blue – Master / Azul – Master | ||||
Galo | ||||
Pluma | ||||
Pena | Sven | Wegscheider | Yogaka Dusseldorf | |
Leve | Massimiliano | Canonico | Gracia Barra Italia | |
Mouloud | Sadeg | Aam de la Riva | ||
Ahmed | Al Ketbi | Abu Dhabi Combat Club | ||
Nicola | Ferrari | Nova Uniao Europa | ||
Medio | Roberto | Castro Restal | Total Combat Team | |
Roberto | Castro Restall | Total Combat | ||
Medio-Pesado | Maciej | Kiszewski | Gracia Barra Poland Team | |
Pesado | ||||
Super Pesado | Luca | Gorgoni | Triangle Academy | |
Pesadissimo | Piotr | Hwalek | Linke Gold Team | |
Stephan | Henk | Gracie Barra Cologne | ||
Serge | Ka | Aam de la Riva | ||
Absoluto | Piotr | Hwalek | Linke Gold Team | |
Stephan | Henk | Gracie Barra Cologne | ||
Roberto | Castro Restal | Total Combat Team | ||
Maciej | Kiszewski | Gracia Barra Poland Team | ||
Serge | Ka | Aam de la Riva | ||
Ahmed | Al Ketbi | Abu Dhabi Combat Club | ||
Bleue – Senior I / Blue – Senior I / Azul – Senior I | ||||
Galo | ||||
Pluma | ||||
Pena | ||||
Leve | Stéphane | Kern | Jissen Ryu JJ Systema | |
Medio | Peter | Peissard | Gracia Barra Switzerland | |
Cyril | Bravais | TEAM MAD JOK’S | ||
Diego | Macri | Gracie Barra Italia | ||
Medio-Pesado | Daniel | Pezzilo | Fight Club Cassis | |
Leo | Noordergraaf | Jiu Jitsu Factory | ||
Marek | Tytonik | Rocha Team-Koch | ||
Pesado | ||||
Super Pesado | Victor | Del Cerro | Gracie Barcelona | |
Bob | Medjbeur | Aranha Grenoble | ||
Pesadissimo | Loris | Tateo | Officine JJ Torino | |
Absoluto | Cyril | Bravais | TEAM MAD JOK’S | |
Daniel | Pezzilo | Fight Club Cassis | ||
Victor | Del Cerro | Gracie Barcelona | ||
Peto | Peissard | Gracia Barra Switzerland | ||
Leo | Noordergraaf | Jiu Jitsu Factory | ||
Bob | Medjbeur | Aranha Grenoble | ||
Peter | Peissard | Gracia Barra Switzerland | ||
Loris | Tateo | Officine JJ Torino | ||
Marek | Tytonik | Rocha Team-Koch | ||
Stéphane | Kern | Jissen Ryu JJ Systema | ||
Bleue – Senior II / Blue – Senior II / Azul – Senior II | ||||
Galo | ||||
Pluma | ||||
Pena | ||||
Leve | ||||
Medio | ||||
Medio-Pesado | ||||
Pesado | ||||
Super Pesado | Slawomir | Zakrzewski | Macaco Gold Team | |
Pesadissimo | ||||
Absoluto | Slawomir | Zakrzewski | Macaco Gold Team | |
Bleue – Senior III / Blue – Senior III / Azul – Senior III | ||||
Galo | ||||
Pluma | ||||
Pena | Stefano | Palmieri | Nova Uniao Europa | |
Leve | ||||
Medio | ||||
Medio-Pesado | ||||
Pesado | ||||
Super Pesado | ||||
Pesadissimo | ||||
Absoluto | Stefano | Palmieri | Nova Uniao Europa | |
FEMININ – FEMALE – FEMININO
|
||||
Bleue – Adulte / Blue – Adult / Azul – Adulto | ||||
Pluma | Pippa | Granger | Chekmat BJJ | |
Serena | Gabrielli | Tribe Jiu Jitsu | ||
Pena | Barbara | Sobieraj | Macaco Gold Team | |
Ana | Yagües | Gracia Barra Hamburg | ||
Elisabeth | Olbert | Gracie Barra Austria | ||
Leve | Ann-Kathrin | Schaack | Gracie Barra Hamburg | |
Medio | Sarah | Merriner | Checkmat | |
Medio-Pesado | ||||
Pesado | ||||
Absoluto | Barbara | Sobieraj | Macaco Gold Team | |
Ana | Yagües | Gracia Barra Hamburg | ||
Pluma | Pippa | Granger | Chekmat BJJ | |
Serena | Gabrielli | Tribe Jiu Jitsu | ||
Elisabeth | Olbert | Gracie Barra Austria | ||
Ann-Kathrin | Schaack | Gracie Barra Hamburg | ||
Sarah | Merriner | Checkmat | ||
MASCULIN – MALE – MASCULINO
|
||||
Violette – Adulte / Purple – Adult / Roxa – Adulto | ||||
Galo | ||||
Pluma | Luis | Lopes | Vita Team JJ Portugal | |
Pena | Semedo | Bertelim | Vita Team JJ Portugal | |
Marcin | Kabat | Macaco Gold Team | ||
Michal | Chelkowski | Macaco Gold Team | ||
Simone | Franceschini | Tribe Jiu Jitsu | ||
Matteo | Menna | —– | ||
Arek | Zienkiewicz | Tean Rey Diogo Scotland | ||
Leve | Serafin | Piotr | Macaco Gold Team | |
Mariusz | Abramiuk | Macaco Gold Team | ||
Cristian | Espejel | Gracia Barra Reus | ||
Walid | Seghir | Aam Lys Lez Lannoy | ||
Fabio | Anacoreta | League JJ Italy | ||
Filip | Sadowski | Drysdale JJ | ||
Ilke | Bulut | Team Anderson Pereira | ||
Stefano | Casa | Officina JJ Torino | ||
Medio | David | Martin Lopez | Total Combat Team | |
Nelson | Lopes | Vita Team JJ Portugal | ||
Manuel | De Celis | Gracie Barra Sevilla | ||
Grzegorz | Waligora | Gracia Barra Poland Team | ||
Luca | Anacoreta | League JJ Italy | ||
Okan | Bulut | Anderson Pereira Team | ||
Alfred | Sutter | Frota Team Nogueira | ||
Medio-Pesado | Jonathan | Monaco | Fight Club Cassis | |
Karol | Dzieniszewski | Macaco Gold Team | ||
Francisco | Miguel Caraballo | El Aborigen ze Marcello bJJ | ||
Thomas | Oyarzun | Alliance | ||
Pesado | Ali | Bahman | Frota Team Nogueira | |
Karim | Ait Khalifa | Alliance | ||
Super Pesado | Grzegorz | Czerwinski | Macaco Gold Team | |
Pesadissimo | Julien | Genin | Fight Club Cassis | |
Martin | Gobel | Gracie Barra Caveirinha | ||
Alberto | Carrara Martin | El Aborigen ze Marcello bJJ | ||
Absoluto | David | Martin Lopez | Total Combat Team | |
Julien | Genin | Fight Club Cassis | ||
Nelson | Lopes | Vita Team JJ Portugal | ||
Semedo | Bertelim | Vita Team JJ Portugal | ||
Jonathan | Monaco | Fight Club Cassis | ||
Marcin | Kabat | Macaco Gold Team | ||
Serafin | Piotr | Macaco Gold Team | ||
Mariusz | Abramiuk | Macaco Gold Team | ||
Manuel | De Celis | Gracie Barra Sevilla | ||
Cristian | Espejel | Gracia Barra Reus | ||
Walid | Seghir | Aam Lys Lez Lannoy | ||
Grzegorz | Waligora | Gracia Barra Poland Team | ||
Fabio | Anacoreta | League JJ Italy | ||
Luca | Anacoreta | League JJ Italy | ||
Ali | Bahman | Frota Team Nogueira | ||
Okan | Bulut | Anderson Pereira Team | ||
Filip | Sadowski | Drysdale JJ | ||
Karim | Ait Khalifa | Alliance | ||
Martin | Gobel | Gracie Barra Caveirinha | ||
Ilke | Bulut | Team Anderson Pereira | ||
Simone | Franceschini | Tribe Jiu Jitsu | ||
Alfred | Sutter | Frota Team Nogueira | ||
Francisco | Miguel Caraballo | El Aborigen ze Marcello bJJ | ||
Alberto | Carrara Martin | El Aborigen ze Marcello bJJ | ||
Thomas | Oyarzun | Alliance | ||
Stefano | Casa | Officina JJ Torino | ||
Violette – Master / Purple – Master / Roxa – Master | ||||
Galo | ||||
Pluma | ||||
Pena | Alain | Perrault | Team Perrault | |
Giuliano | Haldimann | Reyson Gracie JJ | ||
Juan | Morales | Haubert Team | ||
Alain | Pozo | Carlson Gracie Team | ||
Leve | Claudio | Rocha | Swiss top Teamm | |
Samuel | Sanvicente | Gracie Barra Hamburg | ||
Medio | Harun | Ucal | Gracie Barra Cologne | |
Juliano | Lanconi | Gracia Barra Luxembourg | ||
Marcin | Koch | Rocha Team-Koch | ||
Mirko | Silvestri | Edson Carvalho Roma | ||
Medio-Pesado | Tomasz | Jopek | Macaco Gold Team | |
Jerome | Hugot | VKG | ||
Oscar | Del Cerro | Gracie Barcelona | ||
Pesado | Radoslaw | Senger | Drysdale JJ | |
Matteo | Piran | Clan Italica JJ | ||
Matteo | Piran | Clan Italica JJ | ||
Super Pesado | Vitaliano | Sestito | Sestito Academy BJJ | |
Pesadissimo | Marlon Frank | Querioz | Vita Team Portugal | |
Marcin | Fuhres | Macaco Gold Team | ||
Samir | Dacic | Frota Team Nogueira | ||
Absoluto | Tomasz | Jopek | Macaco Gold Team | |
Radoslaw | Senger | Drysdale JJ | ||
Marlon Frank | Querioz | Vita Team Portugal | ||
Harun | Ucal | Gracie Barra Cologne | ||
Alain | Perrault | Team Perrault | ||
Marcin | Fuhres | Macaco Gold Team | ||
Vitaliano | Sestito | Sestito Academy BJJ | ||
Juliano | Lanconi | Gracia Barra Luxembourg | ||
Marcin | Koch | Rocha Team-Koch | ||
Mirko | Silvestri | Edson Carvalho Roma | ||
Juan | Morales | Haubert Team | ||
Matteo | Piran | Clan Italica JJ | ||
Jerome | Hugot | VKG | ||
Samir | Dacic | Frota Team Nogueira | ||
Samuel | Sanvicente | Gracie Barra Hamburg | ||
Alain | Pozo | Carlson Gracie Team | ||
Oscar | Del Cerro | Gracie Barcelona | ||
Matteo | Piran | Clan Italica JJ | ||
Violette – Senior I / Purple – Senior I / Roxa – Senior I | ||||
Galo | ||||
Pluma | Pierre-Jean | Loup | Jiu-Jitsu 1 | |
Pena | ||||
Leve | Pawel | Jozwiak | Linke Gold Team | |
Medio | Jose Miguel | Garcia Madueno | Anaconda Chen | |
Alberto | Codognotto | Gracie Barra Italia | ||
Medio-Pesado | ||||
Pesado | ||||
Super Pesado | ||||
Pesadissimo | Grzegorz | Szymczyk | Drysdale JJ | |
Absoluto | Grzegorz | Szymczyk | Drysdale JJ | |
Pawel | Jozwiak | Linke Gold Team | ||
Pierre-Jean | Loup | Jiu-Jitsu 1 | ||
Jose Miguel | Garcia Madueno | Anaconda Chen | ||
Alberto | Codognotto | Gracie Barra Italia | ||
Violette – Senior II / Purple – Senior II / Roxa – Senior II | ||||
Galo | ||||
Pluma | ||||
Pena | ||||
Leve | ||||
Medio | Eugenio | Neto | Projecto Gege JJ | |
Medio-Pesado | ||||
Pesado | ||||
Super Pesado | ||||
Pesadissimo | ||||
Absoluto | Eugenio | Neto | Projecto Gege JJ | |
Violette – Senior III / Purple – Senior III / Roxa – Senior III | ||||
Galo | ||||
Pluma | ||||
Pena | ||||
Leve | ||||
Medio | ||||
Medio-Pesado | ||||
Pesado | ||||
Super Pesado | ||||
Pesadissimo | ||||
Absoluto | ||||
FEMININ – FEMALE – FEMININO
|
||||
Violette – Adulte / Purple – Adult / Roxa – Adulto | ||||
Pluma | Alicja | Rybak | Macaco Gold Team | |
Pena | ||||
Leve | Kathy | Gifford | RGA | |
Medio | ||||
Medio-Pesado | ||||
Pesado | ||||
Absoluto | Alicja | Rybak | Macaco Gold Team | |
Kathy | Gifford | RGA | ||
MASCULIN – MALE – MASCULINO
|
||||
Brune – Adulte / Brown – Adult / Marron – Adulto | ||||
Galo | ||||
Pluma | Jordy | Peute | Gracia Barra NL | |
Baruc | Martin Barrios | El Aborigen Ze Marcello BJJ | ||
Pena | ||||
Leve | Oliver | Geddes | Roger Gracie Academy | |
Giordano | Brozzi | Accademia BJJ Perugia | ||
Medio | Jaroslaw | Gajek | Macaco Gold Team | |
Medio-Pesado | Maksymilian | Wisniewski | Drysdale Jiu Jitsu | |
Pesado | ||||
Super Pesado | ||||
Pesadissimo | Grzegorz | Szatkowski | Macaco Gold Team | |
Absoluto | Jaroslaw | Gajek | Macaco Gold Team | |
Grzegorz | Szatkowski | Macaco Gold Team | ||
Jordy | Peute | Gracia Barra NL | ||
Baruc | Martin Barrios | El Aborigen Ze Marcello BJJ | ||
Giordano | Brozzi | Accademia BJJ Perugia | ||
Oliver | Geddes | Roger Gracie Academy | ||
Maksymilian | Wisniewski | Drysdale Jiu Jitsu | ||
Brune – Master / Brown – Master / Marron – Master | ||||
Galo | ||||
Pluma | Cristofer | Martin Barrios | El Aborigen ze Marcello BJJ | |
Pena | ||||
Leve | Fabrizio | Screpante | Tribe Jiu Jitsu | |
Cristian | Pietrobelli | Nova Uniao Europa | ||
Medio | ||||
Medio-Pesado | Aykut | Sonmez | Team Row | |
Maksymilian | Wi?niewski | Drysdale JJ | ||
Tomasz | Skorkowski | Macaco Gold Team | ||
Pesado | ||||
Super Pesado | Pawel | Korycki | Macaco Gold Team | |
Pesadissimo | ||||
Absoluto | Aykut | Sonmez | Team Row | |
Maksymilian | Wi?niewski | Drysdale JJ | ||
Tomasz | Skorkowski | Macaco Gold Team | ||
Fabrizio | Screpante | Tribe Jiu Jitsu | ||
Cristofer | Martin Barrios | El Aborigen ze Marcello BJJ | ||
Pawel | Korycki | Macaco Gold Team | ||
Cristian | Pietrobelli | Nova Uniao Europa | ||
Brune – Senior I / Brown – Senior I / Marron – Senior I | ||||
Galo | ||||
Pluma | ||||
Pena | ||||
Leve | ||||
Medio | Grzegrz | Firlit | Macaco Gold Team | |
Medio-Pesado | ||||
Pesado | ||||
Super Pesado | Marco | AS Frazao | Ass. Marco AS Frazao | |
Pesadissimo | Andrea | Stoppa | Gracie Barra Pordenone | |
Jeroslaw | Koch | Rocha Team-Koch | ||
Absoluto | Andrea | Stoppa | Gracie Barra Pordenone | |
Marco | AS Frazao | Ass. Marco AS Frazao | ||
Grzegorz | Firlit | Macaco Gold Team | ||
Jeroslaw | Koch | Rocha Team-Koch | ||
Brune – Senior II / Brown – Senior II / Marron – Senior II | ||||
Galo | ||||
Pluma | ||||
Pena | ||||
Leve | ||||
Medio | Sylwester | Dziekanowski | Macaco Gold Team | |
Austin | Gardner | Checkmat | ||
Medio-Pesado | ||||
Pesado | Przemyslaw | Fraszczak | Macaco Gold Team | |
Super Pesado | ||||
Pesadissimo | ||||
Absoluto | Przemyslaw | Fraszczak | Macaco Gold Team | |
Sylwester | Dziekanowski | Macaco Gold Team | ||
Austin | Gardner | Checkmat | ||
Brune – Senior III / Brown – Senior III / Marron – Senior III | ||||
Galo | ||||
Pluma | ||||
Pena | William | Vanni | Fight Club Cassis | |
Leve | ||||
Medio | ||||
Medio-Pesado | ||||
Pesado | ||||
Super Pesado | ||||
Pesadissimo | ||||
Absoluto | William | Vanni | Fight Club Cassis | |
Galo | Andrea | Verdemare | Tribe Jiu Jitsu | |
Pluma | ||||
Pena | Andrea | Baggio | Milanimal | |
Leve | Barbosa | Robson | Kaisho Carvalho BJJ | |
Medio | ||||
Medio-Pesado | Jonatas | Novaes | Jiu Jitsu 1 Brasa | |
Pesado | ||||
Super Pesado | ||||
Pesadissimo | ||||
Absoluto | Barbosa | Robson | Kaisho Carvalho BJJ | |
Andrea | Verdemare | Tribe Jiu Jitsu | ||
Andrea | Baggio | Milanimal | ||
Jonatas | Novaes | Jiu Jitsu 1 Brasa | ||
Noire – Master / Black – Master / Preta – Master | ||||
Galo | ||||
Pluma | ||||
Pena | Mauro | Salomao | Team Carvalho Bastad | |
Leve | Maciej | Linke | Macaco Gold Team | |
Medio | ||||
Medio-Pesado | ||||
Pesado | Iran | Mascarenhas | Mascarenhas Team | |
Super Pesado | Przemo | Gnat | Drysdale JJ | |
Pesadissimo | ||||
Absoluto | Przemo | Gnat | Drysdale JJ | |
Maciej | Linke | Macaco Gold Team | ||
Iran | Mascarenhas | Mascarenhas Team | ||
Noire – Senior I / Black – Senior I / Preta – Senior I | ||||
Galo | ||||
Pluma | ||||
Pena | Sergio | Vita | Vita Team Jiu-jitsu Portugal | |
Moura | Heitor | Fight Club Portugal | ||
Leve | ||||
Medio | Patrice | Delaby | AAM DE LA RIVA | |
Medio-Pesado | Mohamed | Rabehi | BJJ93 | |
Antonio | Nascimento | Gracie Barra | ||
Pesado | Alex | Machado | Gracie Barra | |
Super Pesado | ||||
Pesadissimo | Mauro | Santos Sapao | Gracie Barra Luxembourg | |
Absoluto | Sergio | Vita | Vita Team JJ Portugal | |
Mohamed | Rabehi | BJJ93 | ||
Alex | Machado | Gracie Barra | ||
Antonio | Nascimento | Gracie Barra | ||
Patrice | Delaby | AAM DE LA RIVA | ||
Moura | Heitor | Fight Club Portugal | ||
Mauro | Santos Sapao | Gracie Barra Luxembourg | ||
Noire – Senior II / Black – Senior II / Preta – Senior II | ||||
Galo | ||||
Pluma | ||||
Pena | ||||
Leve | ||||
Medio | Mariusz | Linke | Macaco Gold Team | |
Medio-Pesado | ||||
Pesado | ||||
Super Pesado | ||||
Pesadissimo | ||||
Absoluto | Mariusz | Linke | Macaco Gold Team | |