5 powodów, dla których warto zobaczyć UFC w Gdańsku!

5 powodów, dla których warto zobaczyć UFC w Gdańsku!

UFC FIGHT NIGHT®: COWBOY vs. TILL z udziałem takich zawodników, jak Donald Cerrone, Darren Till, Karolina Kowalkiewicz czy Jan Błachowicz, odbędzie się już 21 października w Ergo Arenie. Sprawdź, dlaczego warto obejrzeć oczekiwaną przez kibiców mieszanych sztuk walki galę!

1. NIESAMOWITA WALKA WIECZORU

Organizacja UFC zestawiając pojedynek Donalda Cerronego (32-9-1) z Darrenem Tillem (15-0-1) pokazała, że polski rynek jest dla niej bardzo ważny. Starcie doświadczenia z młodością, w którym jeden będzie chciał pokazać swoją klasę i miejsce w czołówce kategorii półśredniej, natomiast drugi za wszelką cenę spróbuje pokonać legendę i sprawić, aby jego nazwisko przez kolejne miesiące było głośno wymieniane.

2. CZOŁÓWKA POLSKICH ZAWODNIKÓW

Karta UFC FIGHT NIGHT®: COWBOY vs. TILL obfitować będzie w polskie nazwiska. Kibice zobaczą sześciu zawodników reprezentujących biało-czerwone barwy, którzy w swoich kategoriach wagowych uważani są za jednych z najlepszych – Damian Stasiak (10-4), najlepszy polski fighter dywizji koguciej wejdzie do Oktagonu po raz piąty; Oskar Piechota (9-0-1), jeden z najlepszych średnich w Polsce zadebiutuje pod szyldem UFC; Adam Wieczorek (8-1), obiecujący zawodnik dywizji królewskiej również po raz pierwszy stanie w Oktagonie; Marcin Held (22-7) to jeden z najlepszych fighterów kategorii lekkiej w Polsce, a wciąż bardzo młody, którego czeka ogromna kariera; Jan Błachowicz (19-7) od momentu debiutu w UFC to wciąż czołowy zawodnik dywizji półciężkiej; Karolina Kowalkiewicz (10-2) to trzecia, po Joannie Jędrzejczyk, zawodnika kategorii słomkowej w Polsce.

3. JEDNA Z NAJWIĘKSZYCH HAL W POLSCE WYPRZEDANA NIEMAL W CAŁOŚCI

Polska jest głodna MMA na najwyższym poziomie i organizacji UFC. Pokazuje to sprzedaż biletów na październikowe wydarzenie. Na 18 dni przed galą dostępnych jest zaledwie kilkadziesiąt pojedynczych wejściówek, co oznacza że Ergo Areny zostanie wypełniona w stu procentach 21 października!

4. GWARANCJA EFEKTOWNYCH SKOŃCZEŃ

Tak naprawdę większość zawodników występujących 21 Października uwielbia efektowne i szybkie skończenia. Donald Cerrone przez wszystkich kojarzony jest z niesamowitych akcji, a Oskar Piechota w ostatnich starciach pokazał, jak mocnym uderzeniem dysponuje. To zaledwie dwóch fighterów z całej karty, która zapowiada się niesamowicie, gwarantując efektowne nokauty i poddania.

5. DRUGA GALA UFC W POLSCE

Pierwsze wydarzenia Ultimate Fighting Championship w Polsce odbyło się 11 kwietnia 2015 roku w krakowskiej Tauron Arenie. Od tamtej pory kibice wyczekiwali kolejnej gali. Dzięki tak pasjonującym fanom i silnym talentom w była to łatwa decyzja by powrócić do Polski z kolejną galą. Ta odbędzie się dwa i pół roku po pierwszym wydarzeniu, dokładnie 21 października 2017 roku w trójmiejskiej Ergo Arenie. Ogłaszanie kolejnych pojedynków w październikowej karcie walk sprawiały, że oczekiwania fanów mieszanych sztuk rosły coraz bardziej. UFC FIGHT NIGHT®: COWBOY vs. TILL już za 18 dni, jeśli nie macie jeszcze biletów możecie je nabyć na www.eventim.pl/ufc .

UFC FIGHT NIGHT®: COWBOY vs. TILL

Kolejność walk:

 

Pojedynek w kategorii piórkowej

Felipe Arantes vs Josh Emmett

 

Pojedynek w kategorii koguciej

Lina Lansberg vs Aspen Ladd

 

Pojedynek w kategorii półśredniej

Jim Wallhead vs Warlley Alves

 

Pojedynek w kategorii piórkowej

Artem Lobov vs. Andre Fili

 

Pojedynek w kategorii średniej

Trevor Smith vs Ramazan Emeev

 

Pojedynek w kategorii koguciej

Damian Stasiak vs Brian Kelleher

 

Pojedynek w kategorii ciężkiej

Anthony Hamilton vs Adam Wieczorek

 

Pojedynek w kategorii lekkiej

Marcin Held vs. Teemu Packalen

 

Karta Główna

 

Pojedynek w kategorii średniej

Oskar Piechota vs Jonathan Wilson

 

Pojedynek w kategorii półciężkiej

Jan Błachowicz vs Devin Clark

 

Druga walka wieczoru

Pojedynek w kategorii słomkowej

Karolina Kowalkiewicz vs. Jodie Esquibel

 

Walk wieczoru

Pojedynek w kategorii półśredniej

Donald Cerrone vs. Darren Till

 

Bilety na galę UFC FIGHT NIGHT®: COWBOY vs. TILL są już w sprzedaży za pośrednictwem www.eventim.pl/ufc w przedziale cenowym 89PLN, 129PLN, 169PLN, 269PLN, 309PLN, 349PLN, 399PLN, 499PLN, 669PLN, 899PLN oraz 1199PLN.

Aby otrzymać dodatkowe informacje wejdź na UFC.com lub obserwuj profil @UFCEurope na Twitterze.

CO JEST KULANE?

Przeczytaj także