500 dolarów i złoty kibel – Liam Alpang wygrywa drugą edycję B League

Foto: https://www.instagram.com/bteamjj/

B-Team po raz drugi zorganizowało B League Championship. Tym razem w turnieju wzięli udział zawodnicy do 185 lbs (84 kg). Zwycięzca otrzymał 500 dolarów w jedno dolarówkach oraz statuetkę złotej toalety. Co jeszcze wymyślili chłopacy z B-Team z Craigiem na czele?

Liam Alpang wygrał cały turniej, który odbywał się w niedzielne popołudnie w siedzibie B-Team w Austin. Poza zawodnikiem ze Szwecji, udział w turnieju wzięli również: Husam Alabed, Jack Imrie, Elijah Carlton, Dominic Ramos i David Vardanyan. Zwycięzca wygrał 3 walki, wszystkie przez dźwignię na nogę.

Całe zawody były dostępne na platformie YouTube, które na żywo komentował Craig Jones i Jozef Chen, który był przebrany za … Gordona Ryana. 

Jest to mały pstryczek w kierunku byłego klubowego kolegi z DDS. Craig Jones i Gordon Ryan zawalczą na tej samej gali Who’s Number One, lecz ich drogi się nie skrzyżują. Gordon zawalczy z Felipe Peną, a Craig podejmie Nicolasa Meregali. Jest to chyba pierwszy raz, kiedy może dojść do eskalacji konfliktu po rozpadzie Danaher Death Squad. Na odpowiedź Gordona Ryana zapewne nie będziemy musieli czekać zbyt długo.

B-Team wprowadza niesamowitą atmosferę do świata BJJ. Craig Jones i cały B-Team bawi się jiu jitsu. Podczas drugiej edycji, B-Team stworzyło baner nawiązujący do gali Who’s Number One, lecz był tam napis Who’s Number Two. Nagroda, którą ufundowali była również bardzo ciekawa – statuetka złotego kibla i 500 dolarów amerykańskich w bankotach o nominale 1$.

Całość gali można zobaczyć na profilu B-Team (YouTube).

CO JEST KULANE?

Przeczytaj także