Best of the East II już 12.06.2010 – Przygotowania bliskie finału !

Gotowość a może nawet szczyt formy! Takie słowa płyną z ust niemal każdego zawodnika, którego nazwisko widnieje na rozpisce BOTEII. Dotychczasowy  brak promocji (chyba niepotrzebnej) drugiej edycji gali okrzykniętej najlepszym polskim widowiskiem MMA i K1 2009 roku zostanie zastąpiony materiałami video. Wywiady z większością zawodników , ich opowieści o początkach kariery oraz wyborze BOTE już wkrótce.

Organizatorom udało się zgromadzić europejską czołówkę K1 i MMA. Zobaczymy Faldira Chahbariego (76-11-4), Aalviara Lime(55-16-3) oraz pierwszego zwycięzcę najabardziej prestiżowego turnieju na świecie, japońskiego „K1 MAX”, Alberta Krausa (24-11-1. Zawalczy okrzyknięty przez Sherdoga „najlepszym prospectem 2009”, Hans Stringer(14-4-1), który już 2 lata temu, mimo młodego wieku zwyciężył w walce z gwiazdą KSW TEAM, Krzysztofem Kułakiem. Tym razem zmierzy się z występującym w BOTE Polakiem, Michałem „Sztangą” Fijałką z Berserkers Team, nr1 w polskim rankingu wagi półciężkiej. Swoją szanse na kolejne zwycięstwo będzie miał inny związany z BOTE zawodnik Berserkerów, Maciej „Irokez” Jetwuszko, który stanie do walki z wymagającym Vincentem Latoelem ze słynnego GOLDEN GLORY.  Na pewno nie zawiedzie publiczności Rafał „Uszol” Dąbrowski, który po kilkuletniej przerwie wrócił efektownie na areny MMA pokonując na poprzedniej gali Valentijna Overeema. Wszystkiego dopełni rozstrzygniecie kto jest obecnie nr 1 królewskiej wagi ciężkiej MMA w Polsce. Będzie to pojedynek Michała Kity(10-3) z Damianem Grabowskim(11-0). Obydwaj zapowiadają najmocniejsze jak dotąd przygotowania. Obydwaj to na pewno europejska, jak nie światowa czołówka, o czym świadczy zaproszenie ich do występów w prestiżowym turnieju amerykańskiej organizacji BELLATOR, z główną nagrodą 100.000 dolarów. Spory fanów MMA, który z nich jest najlepszy zakończą się 12.06.2010. Wtedy to te najcięższe pięści spotkają się w ringu w Gdyni.

Pierwsza edycja to komplet widzów i niemilknąca wrzawa skandujących kibiców, których porwały emocje zaciętych, popartych finezją walk. Bote robi wrażenie federacji która starannie dobiera przeciwników sugerując się tym by ich poziom był na tyle wyrównany by zamiast ”ulicznej bijatyki” pokazać pasjonującą rywalizację . Komentarze po pierwszej edycji były bardzo pochlebne a gala została uznana za najlepszą w Polsce w 2009 roku.

Hala Widowiskowa ”Gdynia” jest świetnie przygotowana na tego typu imprezy. Usytuowanie trybun zapewnia czytelną w odbiorze każdą z walk a jest to niezbędne dla formuły MMA, gdzie nieodzowną częścią walki jest parter. Organizator zapewnia także sporą ilość telebimów, na których w każdej przerwie eksponowane są powtórki najciekawszych i najskuteczniejszych technik. Bilety już w sprzedaży, na stronie i w sieci eventim.pl.  Zapraszamy wszystkich, wiernych fanów i tych którzy zaczynają swą przygodę z MMA/K1. Na BOTE wystąpią europejskie gwiazdy i polscy zawodnicy o których od dawna bezskutecznie zabiegały inne organizacje. Dlaczego? Przyjdźcie zobaczyć sami…

CO JEST KULANE?

Przeczytaj także