Bracia Ruotolo chętni na walkę między sobą?

Dwaj bracia trenujący w Atos Jiu Jitsu są pewnym fenomenem w świecie BJJ. Mają po 20 lat, a już mogą pochwalić się dużą sławą osiągniętą dzięki poziomowi sportowemu, a także sporą ilością sukcesów. Ponadto ich staż treningowy jest dłuższy niż niejednego czarnego pasa w średnim wieku, zaczęli bowiem trenować już w wieku 3 lat. 

Obaj zawodnicy poza startami w różnorakich zawodach, są na stale przypisani do federacji ONE Championship, gdzie Kade jest aktualnym mistrzem. Na łamach wywiadu dla tej organizacji, jeden z braci wypowiedział ciekawe słowa:

Mój brat i ja zawsze jesteśmy otwarci na walkę ze sobą, ponieważ robimy to codziennie, to nie jest nic nadzwyczajnego. Mam trzy zwycięstwa nad moim bratem, co jest zabawne, bo przez większość czasu mnie bił.
I myślę, że w moim życiu nie ma nikogo, z kim wolałbym walczyć w zawodach. A mój brat to najtwardszy facet na świecie. Można walczyć z dużymi zawodnikami, ale najstraszniejsze jest to, gdy ktoś jest techniczny, a mój brat doskonale zna moją grę.
Więc to będzie wojna za każdym razem, gdy będziemy walczyć, a ja jestem na pewno otwarty na walkę.

CO JEST KULANE?

Przeczytaj także