Craig Jones podpowiada który z mistrzów świata może być na dopingu

’https://www.youtube.com/watch?v=cTldCW-Wiy4′

Głównodowodzący B-Team w swoim nowym filmie przybliżył sprawę zawieszenia 5 zawodników z powodu dopingu. Dał pewne wskazówki co do następnego zawieszenia.

Srebrny medalista ADCC w swoim filmie przytoczył sylwetki zawieszonych zawodników i podzielił się opinią na temat środków, które zostały wykryte w ich organizmach. Jeszcze niedawno członek jego teamu – Nicky Rod został oskarżony przez Gordona Ryana o stosowanie dopingu. Panowie jak zwykle sprawie obrócili, w żart jednocześnie udowadniając, że Rodriguez jest czysty. 

Craig Jones nie ma wątpliwości, że jedna ze wschodzących młodych gwiazd jest na dopingu. Ten zawodnik jest mistrzem świata IBJJF w kimonach, lecz Jones nie podał imienia zawodnika. 

„Możesz domyślać się kto to jest, zwracając uwagę na to, kto nadal bierze udział w imprezach ibjjf, który był mistrzem świata w gi i oczywiście jeśli nagle znikną, możesz dodać dwa do dwóch.”

Wysoce prawdopodobne jest, że chodzi tu o Micaela Galvao. Młodzian jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych zawodników młodego pokolenia i w roku 2022 osiągnął prawie wszystko co się dało na najwyższym światowym poziomie. Lista mistrzów poszczególnych kategorii jest długa, ale to Galvao wydaję się być najbardziej prawdopodobnym wyborem. 

CO JEST KULANE?

Przeczytaj także