Danielle Kelly zawalczy na gali ONE on Prime Video 7

Foto: https://www.instagram.com/daniellekellybjj/

Danielle Kelly powraca do oktagonu ONE. Po poddaniu Marii Molchanovej w listopadzie, nadszedł czas na walkę z doświadczoną zawodniczką MMA – Ayaką Miura. Walka odbędzie się 10 lutego 2023 roku na zasadach submission fighting.

Danielle Kelly z przytupem wchodzi do organizacji ONE Championship. W swoim debiucie zaliczyła remis z Mei Yamaguchi (brak poddania skutkował wynikiem remisowym), a w drugiej walce poddała Marię Molchanovą (dwukrotną mistrzyni w Sambo). Tym razem, przeciwniczką Danielle Kelly będzie doświadczoną zawodniczka ONE Championship i była pretendentka do pasa mistrzowskiego – Ayaka Miura.

Ayaka Miura jest profesjonalną zawodniczką MMA od 8 lat. Do singapurskiej federacji trafiła w połowie 2018 roku. W tym czasie, zaliczyła 7 pojedynków – 4 zwycięstwa (wszystkie przez poddania) i 3 porażki. Na początku tego roku przegrała walkę o pas z Jingnan Xiong. Jej dotychczasowy rekord w MMA to 11-5. Zawodniczka z Japonii, aż 7-krotnie wygrywała przez poddanie. Jej markową techniką jest Americana, którą poddawała wszystkie swoje przeciwniczki na galach ONE.

Pomimo tego, że Japonka przegrała swoje ostatnie dwa pojedynki w formule MMA, może być naprawdę wymagająca przeciwniczką dla Amerykanki. Walka będzie trwała 10 minut i odbędzie się na zasadach submission fighting. Nie możemy się doczekać tego pojedynku!

 

CO JEST KULANE?

Przeczytaj także