Europejskie trialsy do MŚ ADCC 2024 po raz kolejny odbędą się w Polsce!

Foto: https://www.instagram.com/adcc_official/

Mamy to! Pierwsze europejskie trialsy na kolejne Mistrzostwa Świata ADCC odbędą się w naszym kraju. Federacja ADCC poinformowała, że pierwsze bilety na ADCC 2024 będzie można wygrać już 16 września 2023 roku w Poznaniu!

Mistrzostwa Świata ADCC 2022 wyniosły poziom Brazylijskiego Jiu Jitsu bardzo wysoko. O zawodach zrobiło się naprawdę głośno na całym świecie. Najlepszy obecnie grappler na świecie Gordon Ryan, wygrał super fight z Andre Galvao oraz swoją kategorię wagową. Od tego czasu Amerykanin jest niekwestionowanym numerem jeden. Poza tym, zawodnik New Wave Jiu Jitsu jest świetnym ambasadorem sportu na całym świecie. Jego obecność na galach UFC dostrzegają nie tylko producenci wydarzenia, ale także kibice na trybunach.

Podobnie, jak Kade Ruotolo, który po zostaniu najmłodszym Mistrzem Świata ADCC został również mistrzem federacji ONE Championship

ADCC to bez wątpienia najważniejszy turniej na świecie. Każdy trenujący zawodnik marzy, aby wygrać trialsy lub otrzymać zaproszenie od głównego organizatora Mo Jassima. Najbliższa szansa już 16 września 2023 roku. Wystarczy zapisać się na zawody i przygotowywać się bardzo mocno przez prawie 9 miesięcy!

 

CO JEST KULANE?

Przeczytaj także