Fabio Leopoldo ” Jestem miażdżony przez ludzi z Gracie Barra „

Fabio leopoldo w walce z Gurgelem na Worlds'ach

Fabio Leopoldo będzie świętował swoje 33’cie urodziny zaraz po tegorocznych Pan Amsach które odbędą się w terminie 8-11 kwietnia. Ale to nie jego wiek jest powodem dlaczego ludzie patrzą na niego jak na twardego zawodnika Jiu-Jitsu starej gwardii. Świetnym dowodem na długą drogę jaką przebył są na przykład złoty medal z Pan Ams, zdobyty w roku 2002 w kategorii absoluto czarnych pasów, oraz fakt tego, że ciągle mówi o treningach w Gracie Barra, czyli odwrotnie jak większość ludzi.

Tak więc Fabio jest jedną z gwiazd zapisanych do dywizji master na tegorocznych Pan Amsach, która liczy ponad 50 zawodników, co z kolei zapowiada bardzo ciekawe widowisko.

Jestem w dobrej formie. Na treningach pod przewodnictwem Marcio Geitosa z GB America mam naprawdę ciężką przeprawę z mistrzami świata z teamu Barra Gracie. Po treningach z ludźmi takimi jak Braulio Estima, Romulo Barral, Otavio Sousa i Kayron Gracie ( debiutujący jako czarny pas ), czuję że na Pan Amsach jestem w stanie stawić czoło każdemu. Pojawia się coraz więcej ciekawych nazwisk, słyszałem pogłoski że wystartuje Saulo Ribeiro, było by świetnie. Nigdy nie jest lekko, ale czuję się zdecydowanie lepiej niż rok temu kiedy to powróciłem do zawodów po czterech latach spędzonych w MMA oraz na ciągłym załatwianiu spraw ze szkołami”.

Powiedział spokojnym głosem żyjący w Kalifornii były zawodnik IFL i trener Jiu-Jitsu. Fabio ma teraz 360 uczniów w 2 akademiach, jedna znajduje się w Ventura a druga w Thousand Oaks. Szczęśliwy i spełniony, ma teraz czas i trening partnerów którzy pozwolą mu być w mistrzowskiej formie.

Moi uczniowie stają się coraz lepsi, to też mój trening się poprawił. Żyję teraz w taki sposób o jakim zawsze marzyłem, mamy naszych uczniów, mogę praktykować BJJ i właśnie wróciłem z szalonej surferskiej wyprawy z moim lubiącym łapać duże fale przyjacielem Mancuzzi” powiedział śmiejąc się.

„Wiem, że ludzie w moim teamie są szczęśliwi i bardzo zmotywowani do tego aby wygrać tytuł”.

Poza trenowaniem w GB, Fabio liczy również na kolejne wzmocnienie od tego poniedziałku.

Gabriel Vella zadzwonił do mnie, i swoje finalne przygotowania będzie prowadził u nas w Ventura.

powiedział kończąc, odnosząc się do jego przyjaciela z dzieciństwa i jednocześnie obecnego mistrza świata dywizji ultra ciężkiej, jednego z faworytów w kategorii absoluto adult

CO JEST KULANE?

Przeczytaj także