Gordon Ryan vs Kyle Boehm i epickie pojedynki młodych talenciaków już w ten weekend

W sobotę 6 czerwca odbędzie się gala z cyklu Who’s Number One organizowana pod patronatem marki FloGrappling na której będziemy oglądali kilka mega ciekawych pojedynków. Nie ma tajemnicy, że w środowisku figuruje pewne nazwisko, które przyciąga uwagę na każdy swój występ. 

Gordon Ryan czyli zdecydowany numer jeden w formule No-Gi stoczy swój kolejny pojedynek z reprezentantem 10th Planet Jiu Jitsu Kylem Boehm. Co ciekawe walka odbędzie się w formule tylko do poddania, bez limitu czasowego. Będziemy zatem świadkami technicznego spektaklu dwóch doświadczonych zawodników, którzy dysponują zarówno bogatym arsenałem ofensywnym jak i mocarną obroną. Będzie co analizować, choć sam Gordon Ryan twierdzi, że wygrana jest formalnością. 

Dwa pojedynki poprzedzające main event to tak naprawdę coś na co czekamy najbardziej. Będzie to starcie dwóch najmocniejszych akademii w grze w postaci reprezentacji młodego pokolenia. Naprzeciwko siebie staną Nicky Ryan i Tye Ruotolo oraz Ethan Crelinsten i Kade Ruotolo. Nicky już miał okazję walczyć z Tye’m na ADCC Trials co było mega dynamicznym pokazem umiejętności technicznych. Ethan natomiast zawalczy z Kade’m po raz pierwszy (chyba, że coś pominęliśmy), aczkolwiek wiemy że tutaj również nie będzie zamuły. 

CO JEST KULANE?

Przeczytaj także