Gordon Ryan wbija szpilkę w Craiga Jonesa i AJ Agazarma

’https://www.instagram.com/p/CoX3Ptot-HI/’

Przed nami czwarty pojedynek Gordona z Felipe Peną. Gala z ich udziałem już 25 lutego, a zawodnicy już zaczęli podkręcać atmosferę.

Nie jest tajemnicą, że panowie nie żywią do siebie sympatii i często dają o tym znać za pośrednictwem Instagrama. Ostatni ich pojedynek zakończył się na korzyść Gordona po werbalnym poddaniu się przez Felipe. Jednak dotychczasowa historia walk dalej na korzyść Felipe i w tym momencie bilans to 2-1. 

Felipe do następnej odsłony przygotowuje się w Atosie pod dowództwem Andre Galvao. Andre spotkał się z Gordonem na ADCC 2022, gdzie przegrał przez duszenie zza pleców. Nie jest on jedyną gwiazdą, która uczestniczy w obozie Felipe. Zaskakującą kolaboracją okazał się angaż Craiga Jonesa, który w przeszłości był kolegą z klubu Gordona. Zawodnicy w przeszłości również ze sobą rywalizowali, ale koniec końców przerodziło się to, w jak twierdzi Gordon przyjaźń. 

W materiale FloGrappling, promującym zbliżające się wydarzenie Gordon w pierwszej kolejności uderza w AJ Agazarma nazywając go „małym szczurem”. Twierdzi, że Felipe dołączył do swojego rodzaju drużyny Avengers, a on (Gordon) w tym uniwersum jest głównym złoczyńcą – Thanosem. W następnej kolejności wspomina o Craigu, który jest w szeregach Atosu, a jeszcze do niedawna był jego dobrym przyjacielem któremu wiele razy pomógł. Kwituje tą kooperację mówiąc, że „to zabawne”. Pod materiałem pojawiły się odpowiedzi wszystkich wymienionych zawodników. Odsyłamy do linku poniżej.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez FloGrappling (@flograppling)

CO JEST KULANE?

Przeczytaj także