Jak pomóc naszemu dziecku, które stawia pierwsze kroki na macie?

Foto: https://www.instagram.com/galvaobjj/

Andre Galvao i Mayra Ramos przeprowadzili świetną rozmowę w postaci mini webinaru. Galvao i Ramos promują ich nowy kurs o właściwym przygotowaniu dziecka do trenowania BJJ i wykorzystaniu pełnego potencjału, który jest ukryty w każdym dziecku.

„7 sekretów, które pomogą Twojemu dziecku wykorzystać pełen potencjał w Jiu Jitsu”. Trenowanie dziecka to jedno z trudniejszych zadań, ale dających ogromną satysfakcję. Wielu rodziców jest bardzo mocno zaangażowanych w rozwój sportowy swojego dziecka. Należy pamiętać o bardzo wielu kwestiach, a materiałów, które ukazywałyby odpowiednią drogę, aby nie „wypalić” sportowo swojego dziecka jest jak na lekarstwo. Z pomocą przychodzi, nie kto inny jak Andre Galvao – legenda Brazylijskiego Jiu Jitsu, head coach Atosu, mistrz IBJJF, ADCC, a także ojciec aktywnej zawodniczki BJJ – Sary Galvao.

Brazylijczyk wraz z Mayrą Ramos, która zajmuje się treningiem mentalnym dla sportowców w Brazylii, podejmują próby usystematyzowania wiedzy i wskazania odpowiedniej drogi dla rodziców, których dzieci trenują Brazylijskie Jiu Jitsu (wiele wskazówek jest na tyle unikalnych, że mogą zostać wykorzystane, jeśli dziecko uprawia inny sport, niż BJJ).

Cena całego kursu jest bardzo wysoka, ale już obejrzenie samego webinaru może pomóc w rozwoju sportowym dziecka.

CO JEST KULANE?

Przeczytaj także