Największy turniej w historii BJJ odbędzie się w Las Vegas!

Foto: https://www.instagram.com/jiujitsu_con/?hl=pl

Największy turniej w historii Brazylijskiego Jiu Jitsu odbędzie się już za 3 tygodnie. Jiu Jitsu Con 2023 zgromadzi ponad 10 tys. zawodników! Ten turniej pod szyldem IBJJF będzie największym turniejem BJJ na świecie, jeśli chodzi o liczbę startujących zawodników!

Nie Brasileiro, nie Mistrzostwa Europy i nie PAN American. Jiu Jitsu Con będzie najbardziej licznym turniejem BJJ w historii. Turniej odbędzie się na przełomie sierpnia i września w Las Vegas, a swój udział już teraz potwierdziło ponad 10 tys. zawodników. Może cieszyć fakt, że aż 1/5 całej stawki stanowią czarne pasy, a w Vegas zobaczymy co najmniej 2 00 posiadaczy czarnych pasów, którzy wejdą na matę i powalczą o złote medale. W Las Vegas Convention Center rozstawionych zostanie, aż 46 mat.

Poza turniejem w Jiu Jitsu Con Gi, odbędzie się również formuła No-Gi, a także turniej Jiu Jitsu Con dla młodzieży i dzieci. Do turniejów pod nazwą Jiu Jitsu Con łapią się również Mistrzostwa Świata Masters, które odbędą się w dniach 31.08-2.09 w tym samym miejscu. 

Na wszystkie turnieje zapisało się już ponad 10 000 zawodników!

CO JEST KULANE?

Przeczytaj także