Nowe newsy od Aliance !

W ramach nowego programu opracowanego przez Fabio Gurgela i Jacare, Tarsis Humpreys prowadzi obecnie seminaria w Chorwacji.  Jest to część planu Aliance, wysyłania naszych najlepszych zawodników i trenerów do filii Aliance w Europie by zwiększyć umiejętności swoich zawodników przed ME.

Trenerzy Aliance są już w Chorwacji, Włoszech, Finlandii, Niemiec, Francji i Grecji. Jest to cała światowa czołówka : Michael Langhi, Soluco, Tarsis, Alex, Bruno Malfacine, Batista i Lucas Lepri.

27 stycznia Jacare , Gurgel i Alexandre Paiva wraz z innymi trenerami i zawodnikami udadzą się na bardzo mocno obsadzony pierwszy duży turniej w tym roku jakim są ME.

W 2010 planujemy wygrać Grand Slam Jiu Jitsu, ME są jednym z pięciu turniejów w tym roku, jaki chcemy wygrać. Dlatego wysyłamy do Europy wszystkich najlepszych swoich zawodników by odnieść drużynowe zwycięstwo !

Tymczasem w USA i Brazylii rozpoczynamy treningi by osiągnąć wielkie sukcesy w nadchodzących zawodach. 20 lutego organizujemy otwarty turniej dla wszystkich naszych studentów w celu przygotowania się do przyszłych turniejów w tym roku.

W Marcu będziemy mieli coroczny obóz, na tydzień przed Pan Am.W tym okresie nasze wszystkie najlepsze czarny pasy, przybędą do głównej siedziby Aliance w Atlancie i będziemy wszyscy wspólnie trenować.

Na końcu chcemy życzyć całej rodzinie Aliance wspaniałych sukcesów w nadchodzącym roku !

Pamiętaj że trenujesz w najlepszej drużynie Świata ! Team Aliance drużynowy MŚ w 1998,1999,2008 i 2009 roku.

CO JEST KULANE?

Przeczytaj także