Pierwsze kopy za płoty- FEN Summer Camp- inicjacja.

Pierwsze kopy za płoty- FEN Summer Camp- inicjacja.

Niedziela jest dniem świętym, a dzień święty trzeba święcić. Prawie 40 zapaleńców walki w stójce, klinczu i parterze coś o tym wie i zamiast wybrać się na smaczny obiadek u mamusi, dziś udała się w nieco dalszą podróż. Położone kilkanaście kilometrów od stolicy polskiego country, Jakubowo od dziś oficjalnie może zostać nazwane stolicą polskiej walki. Starsi i młodzi adepci sportów kontaktowych właśnie powoli kładą się do swoich łóżek po pierwszym dwugodzinnym rozruchu.
FEN Summer Camp to pierwsza taka inicjatywa włodarzy Fight Exclusive Night, głównym założeniem obozu jest przygotowanie do kolejnych startów obecnych zawodników i wyłonienia młodych talentów, z tych jeszcze nieoszlifowanych diamentów. Głównymi trenerami stójki są Krzysztof Drzazgowski, odpowiedzialny za sekcję bokserską oraz Igor Kołacin znany z walk w full contactowym karate kyokushin, muay thai oraz kickboxingu.

Za treningi pod kątem MMA odpowiedzialność ponosi zawodnik organizacji FEN w kategorii do 66kg, Kamil ,,Bomba” Łebkowski. Swoje umiejętności z uczestnikami będzie dzielił jeszcze świetny kickbokser, Arek Wrzosek.

Inicjacja już za nami, smaczny obiad a po nim rozruch. Na przystawkę 6 km biegu dookoła jednego z klimatycznych, mazurskich jezior. Głównym daniem pierwszy, rozruchowy trening na tarczach: dużych i małych. Po 90 minutach mocnej pracy w czwórkach jeszcze mała wydolnościówka, rozciągnie i chwila oddechu.
Od jutra mucka. Koło południa pierwszy trening boksu, po południu do wyboru, do koloru. Czy chcesz poboksować, pokopać, poobalać lub się pokulać znajdziesz coś dla siebie. Wszystko na 100%, a po treningu warto zrelaksować się na molo.

Źródło zdjęcia: Igor Kołacin

CO JEST KULANE?

Przeczytaj także