Renzo Gracie otwiera filię swojego klubu w Emiratach Arabskich

Renzo Gracie Academy jest kojarzone przede wszystkim z Nowojorską, niebieską piwnicą. Tymczasem nowa akademia będzie wkroczeniem na już trzeci kontynent.

Nowy klub będzie już 35 na liście akademii z pod szyldu „Renzo Gracie”. Koralowy pas jest już marką międzynarodową i kluby noszące jego nazwisko są chętnie odwiedzane przez adeptów z całego świata.

Wiadomością o nowej filii podzielił się profil na Instagramie o nazwie RenzoGracieDubai.

„Witamy w Renzo Gracie Dubai, pierwszej Akademii Renzo Gracie w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, specjalizującej się w brazylijskim jiu-jitsu. Nasza akademia jest przedłużeniem znanej na całym świecie Akademii Renzo Gracie i nadal jest jedną z wiodących szkół sztuk walki na świecie. W Renzo Gracie Dubai wierzymy, że sztuki walki to nie tylko nauka technik samoobrony, ale także budowanie pewności siebie. Jak powiedział kiedyś Sensei Renzo Gracie: „Nie zajmujemy się sztukami walki. Zajmujemy się budowaniem pewności siebie. Zaufania nie tylko po to, by się bronić – pomagamy budować pewność siebie potrzebną do stawienia czoła życiu”. Nasza akademia dokłada wszelkich starań, aby zapewnić bezpieczne i wspierające środowisko osobom na każdym poziomie umiejętności. Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym, czy doświadczonym praktykującym, mamy doskonały program, który pomoże Ci osiągnąć Twoje cele i przenieść Twoją podróż Jiu-Jitsu na wyższy poziom.”

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez @renzograciedubai

CO JEST KULANE?

Przeczytaj także