Sparingi vol.2- FEN Summer Camp dzień 5.

Sparingi vol.2- FEN Summer Camp dzień 5.

Czwartek zaczynamy mocnym akcentem. Dziś przed południem w planach sparingi. Wraz z trenerem Pawłem Derlaczem odwiedzają nas zawodnicy Arachionu Olsztyn. Dziś do sparingów chętny jest mniej, niż choćby we wtorek. Ja też pasuje, zimno i wilgoć mocno daje się we znaki, dziś tylko pooglądam.

Tradycyjnie uczestnicy zostają podzieleni na kategorie wagowe i dyscypliny. Paru kickbokserów próbuje swoich sił w MMA. Jest naprawdę co pooglądać.

Po południu bieganie 6km+ techniczny trening z Igorem Kołacinem. Dzisiaj pracujemy nad walką w odwrotnej pozycji, zmyłkami i uderzaniem kombinacji tylko jedną ręką. Po treningu jeszcze konkursy, które rozgrywane są w kilku konkurencjach: burpeesy na czas, kopanie middle kicków na czas, wyciskanie kettla, przetaczanie opony oraz utrzymanie pozycji plank.

Wieczorem ognisko integracyjne. Jest naprawdę sympatycznie. W końcu można porozmawiać na spokojnie z trenerami i uczestnikami na obozu. Zostają rozdane nagrody za wygrane w konkursach, największą zwyciężczynią zostaje Basia Nalepka, która wygrała konkurs na middle i przetaczania opon w grupie kobiet. Dzisiaj idziemy spać trochę później niż 22.

Oby jutro trenerzy nie dali nam popalić

CO JEST KULANE?

Przeczytaj także