Wywiad z Jacare po walce z Lindlandem

Jacare nie mógł sobie lepiej wyobrazić swojego debiutu w Strikeforce. Przez duszenie trójkątne rękoma czarny pas bjj pokonał Matta Lindlanda. Poniżej prezentujemy wywiad Jacare, którego udzielił dla Tatame, opowiada w nim o swoich planach na przyszłość.

Co myślisz o tej walce ?

Walka była dobra, miałem swoją strategię na ten pojedynek i ją w pełni zrealizowałem. Dziękuje swojemu całemu zespołowi, za przygotowanie do tej walki. Mojemu trenerowi od MMA ( Josuel Distak )  od przygotowania fizycznego ( Camoes ) i od muay tai ( Cesario ) a także wszystkim sparingpartnerom.

Czy podejrzewałeś, że walka się tak szybko skończy ?

Nie zastanawiałem się nad tym, ile czasu będzie trwać ten pojedynek. Byłem bardzo spokojny i wiedziałem, że jestem w świetnej formie. Jeśli nawet walka miałaby trwać pełny limit czasowy nie stanowiłoby to dla mnie żadnej różnicy.

Jakie są opinie ludzi po Twojej walce ?

Wszyscy komentowali, że mam ładny styl i jestem bardzo silny. Ja mówiłem, że jest to zasługa moich trenerów od przygotowania fizycznego i mma ( Camoes i Distak )

Czy wierzysz, że kolejna walka którą stoczysz będzie o pas Strikeforce ?

Jeszcze się nad tym nie zastanawiałem. Nie wiem czy kolejna walka będzie o pas, ale dołożę wszelkich starań by w niedalekiej przyszłości ten pas zdobyć.

Dan Henderson, Jack Shields i Jason Miller : gdybyś mógł wybrać z kimś chciałbyś zawalczyć ?

Jack Shields, ponieważ on jest posiadaczem pasa, którego ja chcę mieć.

Gegard Mousasi jest mistrzem Strikeforce, ale w kategorii wyżej. Czy myślisz o rewanżu z nim w wyższej kategorii ? Co inaczej byś zrobił w tej walce ?

Jestem zawodowym sportowcem i nigdy nie zapominam porażek. Ciężko trenuje by zostać mistrzem w swojej kategorii wagowej, jeśli Mousasi by dalej walczył w mojej wadze to bym się zastanawiał nad rewanżem.

Jakie masz plany na 2010 rok ?

Stoczyć 3 pojedynki, z czego co najmniej dwa z nich 5 rundowych po 5 minut.

Na koniec, czy chciałbyś komuś podziękować ?

Dziękuje bogu za to, że dba o mnie i wszystkim swoim fanom, którzy we mnie wierzą i wspierają. Obiecuje wam, że zawszę będę gotowy by dawać wspaniałe walki !

CO JEST KULANE?

Przeczytaj także