wywiad z Roycem Gracie UPDATE

W pierwszej części Royce udziela informacji na temat seminariów, które przeprowadzi w Kuwejcie dla wojska a także w Dubaju dla klubów jiu jitsu. Opowiada także historię otrzymania swojego niebieskiego pasa bjj.

W drugiej części, którą znajdziecie w środku, odpowiada na pytanie zadane przez dziennikarza ” co się zmieniło podczas jego pierwszej wizyty w Arabii”  Porównuje także, rozwój jiu jitsu w Dubaju do rozwoju piłki nożnej w USA.

Inwestujecie w przyszłość – powiedział

W trzeciej części Royce opowiada na temat debiutu UFC na bliskim wschodzie w Abu Dhabi, powrocie do oktagonu Renzo i Rollesa Gracie a także wyraża swoją opinię na temat rozgorzałej dyskusji w ostatnim czasie, nominacji Rashada Evansa na czarny pas jiu jitsu przez  Rollesa. W czwartej i ostatniej części zapytany jest czy planuje jeszcze powrót do MMA odpowiada :

nigdy nie mów nigdy

Po powrocie z Dubaju planuje wizyty w Ameryce, Australii, Anglii i Szwecji. Na nadchodzącym ufc 109 obstawia zwycięstwo Randy Coutura, a także co nie jest zdziwieniem stawia na Minotauro w walce z Cainem Velasquezem na ufc 111 . Pojedynek Spidera z Belfortem na ufc 112 uważa za bardzo trudny do wytypowania, i jego zdaniem wynik może iść w dwie strony. Z kolei zapytany o walke Bj Penna z Frankie Edgarem odpowiedział :

Bj Penn i kto ?

Na końcu zapytany co sądzi o kontrowersyjnej walce Lyoto Machidy z Shogunem odpowiedział, że ten drugi miał lepszą strategię na walkę.

object width=”480″ height=”385″>

CO JEST KULANE?

Przeczytaj także