Zdobycze medalowe Polaków na London International Open IBJJF

W okresie wakacyjnym nie każdy decyduje się na urlop i nadal ciężko trenuje, aby móc sprawdzić swoje umiejętności na dobrze obsadzonych zawodach za granicą. Liczna grupa grapplerów z Polski wystartowała na London International Open w kategoriach Gi oraz No-Gi. 

Do startów międzynarodowych powrócił Patryk Wysocki (Checkmat), gdzie po dwóch walkach zdobył złoty medal w kategorii Gi oraz srebrny medal w No-Gi, Adam Wardziński w drodze po złoty medal poddał wszystkich przeciwników oraz Jakub Najdek powraca do Polski z brązowym medalem. Poniżej przedstawiamy pełną listę zdobyczy medalowych Polaków:

Kategoria Gi:

  • Złoto: Adam Wardziński (Checkmat) – Adult, czarne, Heavy
  • Złoto: Patryk Wysocki (Checkmat) – Adult, czarne, Ultra – Heavy 
  • Brąz: Jakub Najdek (Checkmat) – Adult, czarne, Middle
  • Złoto, srebro: Radosław Senger (Checkmat) – Master 3, czarne, Heavy + Open
  • Złoto: Jan Tatarynowicz (Coracao Valente Academy of Jiu-Jitsu) – Adult, niebieskie, Feather
  • 2x Złoto: Oskar Gasperski (Gracie Barra) – Adult, purpury, Super-Heavy + Open
  • Złoto: Klaudiusz Brudny (Paraestra UK) – Adult, brązy, Feather
  • Srebro: Magdalena Ulikowska (Checkmat) – Adult, purpury, Light-Feather
  • Brąz: Szczepan Dyszewski (Coracao Valente Academy of Jiu-Jitsu) – Master 1, niebieskie, Feather
  • Brąz: Łukasz Gawrjolek (Mario Sukata International) – Master 1, niebieskie, Light
  • Złoto, srebro: Andrzej Kolos (Mario Sukata International) – Master 1, niebieskie, Medium-Heavy + Open
  • Srebro: Jacek Lewandowski (Studio NW2 – BJJ) – Master 1, niebieskie, Medium-Heavy
  • Srebro, brąz: Paweł Pietrzycki (7 Islands Jiu-Jitsu Team) – Master 1, niebieskie, Heavy + Open
  • Srebro, złoto: Marcin Smeja (Mario Sukata International) – Master 2, niebieskie, Heavy + Open
  • Złoto, brąz: Marek Kopyciński (Studio NW2 – BJJ) – Master 2, purpurowe, Middle + Open
  • Brąz: Daniel Zielinski (Checkmat) – Master 2, purpurowe, Middle
  • Złoto: Michal Luterek (Checkmat) – Master 2, brązy, Middle
  • Srebro: Marek Polnik (Checkmat) – Master 2, czarne, Middle
  • 2x Brąz: Leszek Jankowiak (Roger Gracie Academy) – Master 3, niebieskie, Middle + Open
  • Złoto: Tomasz Szmigiel (Checkmat) – Master 3, purpury, Medium Heavy
  • Złoto, brąz: Tomasz Laszkiewicz (Mario Sukata International) – Master 3, purpurowe, Heavy + Open
  • Srebro, brąz: Bartosz Szymański (BMB BJJ Academy) – Master 3, purpurowe, Heavy + Open
  • Złoto, srebro: Dominik Zwierzyński (Checkmat) – Master 3, purpurowe, Ultra-Heavy + Open
  • Brąz: Sebastian Swisłocki (Roger Gracie Academy) – Master 3, czarne, Light
  • Brąz, złoto: Piotr Kurkus (Brasa Poland) – Master 4, niebieskie, Ultra-Heavy + Open
  • Złoto: Grzegorz Zawada (Galpão da Luta) – Master 4, białe, Medium – Heavy

Kategoria No-Gi:

  • Złoto: Jan Tatarynowicz (Coracao Valente Academy of Jiu-Jitsu) – Adult, niebieskie, Feather
  • Brąz: Jakub Szklarczyk (Brasa Poland) – Adult, purpurowe, Ultra-Heavy
  • Złoto: Nikodem Janik (Checkmat) – Adult, brązy, Medium Heavy
  • Srebro: Patryk Wysocki (Checkmat) – Adult, czarne, Ultra – Heavy
  • Srebro: Magdalena Ulikowska (Checkmat) – Adult, purpury, Feather
  • Srebro: Marianna Jurkiewicz (Academia Gorila) – Adult, purpury, Light
  • Srebro: Szczepan Dyszewski (Coracao Valente Academy of Jiu-Jitsu) – Master 1, niebieskie, Light
  • Złoto: Andrzej Kolos (Mario Sukata International) – Master 1, niebieskie, Medium-Heavy
  • Złoto: Marek Kopyciński (Studio NW2 – BJJ) – Master 2, purpurowe, Middle
  • 2x Złoto: Piotr Kurkus (Brasa Poland) – Master 4, niebieskie, Ultra-Heavy + Open

 

CO JEST KULANE?

Przeczytaj także