Kolejne medale Polaków na Mistrzostwach Świata Ju Jitsu w Atenach

Po medalach Pauliny Szumskiej i Oli Zabielskiej kolejni nasi reprezentanci zajęli pozycje medalowe na Mistrzostwach Świata Ju Jitsu w Atenach. Zawodnicy Koch Jiu Jitsu Team, Alex Koch oraz Oskar Szczepanik zdobyli srebrne medale, natomiast podopieczny Tomasza Jabłonki, Kamil Bordo zgarnął brąz. Gratulujemy

Pary finałowe OPEN czarnych pasów na Pan Ams

Trzeciego dnia na turnieju Pan Ams rozgrywanego w Kalifornii rywalizowały czarne pasy w kategorii OPEN. Po wielu zaciętych i emocjonujących walkach poznaliśmy pary finałowe najbardziej prestiżowej dywizji zarówno wśród mężczyzn jak i kobiet. Leandro Lo zmierzy się z Bernardo Faria, a Mackenzie Dern dostanie kolejną szansę, aby powstrzymać Gabi Garcie.