Aktualny mistrz świata czarnych pasów w kategorii super ciężkiej Rodolfo Vieira skomentował na swoim Fan Page sposób walki większości zawodników na tegorocznych Pan Ams.
Dla dobra naszego sportu powinny zostać zmienione zasady w sytuacji, kiedy jeden z zawodnik przez dłużej niż dwie minuty znajduje się w jednej pozycji np. 50/50. Sędziowie powinni dawać kary za tego typu blokowanie walki oraz wznawiać ją od stójki. Oglądanie takich pojedynków sprawia, że chce mi się spać. Wolałbym przegrać niż wygrać w ten sposób!



