21 czerwca wybierz się na konferencję o marketingu sportowym, w podrzeszowskiej G2A Arena!
21 czerwca 2017 roku w podrzeszowskiej G2A Arenie odbędzie się inauguracja I Konferencji Marketingu Sportowego. Udział w wydarzeniu potwierdzili wybitni specjaliści – menedżerowie, trenerzy i zawodnicy – od lat związani ze światem sportu, chętni podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem w kwestiach zorientowanych na kreowanie marki sportowca oraz działania marketingowe w MMA. Droga do sukcesu w sporcie, trening mentalny, współczesny wizerunek sportowca, wpływ sponsoringu na wyniki sportowe, fenomen MMA, model biznesowy KSW – oto niektóre z tematów, które pojawią się w ramach paneli dyskusyjnych.
W pierwszym panelu głos zabiorą współtwórcy sukcesu Asseco Resovii Rzeszów – trener Andrzej Kowal oraz przyjmujący drużyny Olieg Achrem, trener rzeszowskiego klubu Millenium Judo, wychowawca wielu medalistów i reprezentantów kraju – Piotr Majcher oraz żeglarz morski, kapitan jachtowy i konstruktor jachtów Roman Paszke. W drugiej odsłonie konferencji, dedykowanej mieszanym sportom walki, będziemy gościć założyciela i współwłaściciela KSW, Macieja Kawulskiego, właściciela MMA Cartel Pawła Kowalika oraz rzeszowskiego zawodnika MMA, Szymona Bajora.
Ufamy, że pierwsza edycja konferencji o marketingu w sporcie stanie się obiecującą inicjatywą, pozwalającą zbudować przestrzeń dla cyklicznych wydarzeń sportowych w wyjątkowym otoczeniu G2A Areny.
Udział w wydarzeniu jest nieodpłatny, ale trzeba się zarejestrować. Możliwe jest to na stronie:
konferencja-sportowymarketing.pl
Link do wydarzenia na FB:
https://www.facebook.com/events/1859528997644891/?acontext=%7B%22ref%22%3A%223%22%2C%22ref_newsfeed_story_type%22%3A%22regular%22%2C%22action_history%22%3A%22null%22%7D&__mref=mb




