Już niewiele ponad tydzień pozostał do szlagierowo zapowiadającego się starcia pomiędzy Conorem McGregorem, a Natem Diazem na UFC 196. Początkowo rywalem Irlandczyka miał być Rafael Dos Anjos, a stawką miał być pas kategorii do 70kg, lecz Brazylijczyk wypadł ze względu na kontuzję stopy. UFC szybko znalazło zastępstwo w osobie Natea Diaza, a walka została ustalona w limicie do 77kg, czyli dwie kategorię wyżej niż właściwa dla Conora dywizja, której w której dzierży mistrzowski pas. Obaj przeciwnicy są znani z ciętego języka i nie przebierają w słowach kierowanych w stronę swoich oponentów, dlatego wiadomym było, że już same konferencje z ich udziałem, dostarczą publiczności wielu emocji. Oto relacja z pierwszej z nich, która odbyła się wczoraj wieczorem czasu polskiego:



