
Rodolfo Vieira postanowił wyjaśnić raz na zawsze kilka spraw związanych z jego przegraną w kategorii absoluto na tegorocznych Worldsach z Marcusem Buchecha. Zawodnik GFTeam zrobił to tak jak przystało na wielkich mistrzów..
Czuję się naprawdę źle, gdy pomyślę o słowach jakie wypowiedziałem w kierunku Marcusa. Mówiłem o nim, że jest arogancki i wiele innych nieprzyjemnych uwag. Buchecha jest świetnym zawodnikiem i wspaniałą osobą, złotym dzieckiem. Spieprzyłem to i jest mi z tym źle. Dlatego on nie był przyjaźnie do mnie nastawiony i wcale mu się nie dziwię. Nie można oceniać ludzi nie znając ich. To jest jedna z bardzo dużych wad jakie posiada człowiek.. Poszedłem później do niego, porozmawiałem z nim i mi wybaczył. To dla mnie bardzo ważna rzecz. Musimy wzorować się na takich ludziach jak Marcus, nie tylko ze względu na wspaniałe jiu jitsu jakie prezentuje, ale też na jego osobowości. Jestem pewien, że tytuł jest w dobrych rękach. Zasługujesz na dużo więcej bracie!



