Mamy 2 medal na MŚ Kadetów w Azerbejdżanie!!! Natalia Kubaty została brązową medalistką odbywających się w Baku Mistrzostw Świata Kadetek. W połowie lipca w Katowicach zajęła piąte miejsce w Mistrzostwach Europy Kadetek. Natalia reprezentuje na co dzień barwy ZKS Slavia Ruda Śląska , gdzie trenuje pod okiem Elżbiety Garmulewicz (na zdjęciu z Natalią).

 

CO JEST KULANE?

Przeczytaj także