
fot.Dawid Promiński
Podwójny złoty medalista Mistrzostw Polski BJJ- Łukasz Bagiński w wywiadzie opowiada m.in o swoim nietypowym urazie, który doskwiera mu już od dwóch miesięcy, nowej zajawce jaką jest crossfit oraz oczywiście o starcie na turnieju w Łodzi.



