
Tomasz Szczerek podczas swojego tournée po warszawskich klubach zahaczył również o Fight CLub S4, gdzie po treningu porozmawiał z Kamilem Umińskim o swoich dalszych planach. Jak się dowiedzieliśmy, Tomek wróci do niemieckiej ligi zapaśniczej i nie ukrywa, że chciałby spróbować jeszcze swoich sił w MMA.
)



