
Polska scena Brazylijskiego Jiu Jitsu doczekała się kolejnych czarnych pasów. Dzisiej Mariusz Linke w kuźni mistrzów promował na najwyższy stopień Leszka Jaremkowskiego oraz Tomasza Zwierzaka reprezentujących klub Forca Brava Gold Team Opole. Nominowanym serdecznie gratulujemy!



