Jeff Monson w Polsce!

Freedom Fighters i Kolektyw Rozbrat ma zaszczyt zaprosić na pierwsze w Polsce otwarte seminarium z Jeffem”The Snowmanem” Monsonem, jednym z największych autorytetów grapplingu na świecie, weteranem organizacji Pride, UFC, M-1, Cage Warriors, Dream, Strikeforce i wielu innych, wciąż czynnym zawodnikiem MMA (54-20-1) i grapplingu. Jeff Monson wszystkie osiągnięcia zdobył w wadze ciężkiej. Lista jego tytułów jest bardzo długa, do najważniejszych należą: Dwukrotny tytuł mistrza świata najbardziej prestiżowej organizacji grapplingowej ADCC, trzyrotne mistrzostwo świata organizacji FILA, mistrzostwo świata brazylijskiego jiu-jitsu IBJFF oraz mistrzostwo Pan-Amerykańskich mistrzostw w brazylijskim jiu-jitsu. Jeff Monson jest posiadaczem czarnego pasa brazylijskiego jiu-jitsu.

Seminarium dotyczyć będzie technik grapplingowych, zapaśniczych i MMA. Na koniec każdego dnia będzie możliwość sparingu z Jeffem.

Plan seminarium:

Wtorek, 17.03: 12.00-14.00
Środa, 18.03: 10.00-14.00

Miejsce: Os. Lecha 43. JEŚLI ILOŚĆ ZGŁOSZEŃ PRZEKROCZY POJEMNOŚĆ SALI PODANA ZOSTANIE INNA LOKALIZACJA.

Koszt: całość 80 zł, jeden dzień 50 zł.

Zapisy, info: freedomfighters@riseup.net Prosimy o podanie nazwiska i klubu.

CO JEST KULANE?

Przeczytaj także