Aleksander Rychlik vs. Bartosz Leśko kolejną walką na FEN 17 Baltic Storm!

Aleksander Rychlik vs. Bartosz Leśko kolejną walką na FEN 17 Baltic Storm!

Już 12 maja na gali FEN 17 Baltic Storm, Bartosz Leśko zadebiutuje w federacji Fight Exclusive Night. Leśko to 20letni zawodnik, mierzący 189 cm, z rekordem 4 zwycięstw i 1 remisu, reprezentujący klub Mad Dogs Gdynia.

Uwagę na siebie zwrócił jeszcze w startach amatorskich, gdzie wygrał 19 walk z 23. Jest to też wielokrotny medalista mistrzostw świata, Europy i Polski w karate. W zawodowym MMA zadebiutował w 2015 roku. Ostatni raz walczył w listopadzie, walkę wygrał duszeniem zza pleców na gali ToM 3.

Aleksander Rychlik ma 28 lat, 188cm wzrostu, zawodowy rekord to 5 zwycięstw i 2 porażki. Reprezentuje klub WCA Fight Team Warszawa. W MMA walczy dopiero od 3 lat, przedtem odnosił sukcesy w taekwondo olimpijskim. Pierwszą walkę dla FEN-u stoczył na FEN 10 Gold Edition, niestety nie sprostał wymagającemu zawodnikowi, jakim był Paweł Hadaś. Podobnie jak Leśko ostatni pojedynek stoczył w listopadzie, wygrał nokautując Andreia Zaksheuskiego w trzeciej minucie pierwszej rundy na gali WCA 3 Fight Night.

Starcie Bartosz Leśko vs Aleksander Rychlik to druga ogłoszona już walka gali FEN 17 Baltic Storm – wcześniej federacja FEN poinformowała, że 12 maja w Gdynia Arena dojdzie do walki Martin Chudej vs Michał Wlazło. Oprócz nich tego wieczora w klatkoringu Fight Exclusive Night wystąpią m.in. Kamil Łebkowski, Radosław Paczuski, Jarosław Daschke, Michał Oleksiejczuk, Marcin Szreder i Ireneusz Szydłowski.

CO JEST KULANE?

Przeczytaj także