Buchecha szykuje się na World Pro i Worldsy! Nie podpisał jeszcze umowy na walkę z Rogerem!

Trzykrotny Mistrz Świata kategorii absoluto, Marcus Buchecha Almeida powrócił do treningów. Po dziesięciomiesięcznej rehabilitacji, będącej następstwem kontuzji kolana, jakiej nabawił się na Mistrzostwach Świata 2015, Brazylijczyk jest gotowy na powrót do rywalizacji.

Buchecha spędził ostatnie miesiące w Brazylii, gdzie przechodził fizjoterapię oraz przygotowywał się siłowo i wydolnościowo do powrotu na zawody.

Przymusowe wakacje skończone. Byłem poza rywalizacją przez 10 miesięcy i powracam do Jiu Jitsu krok po kroku, nabywając pewności siebie. To była dość poważna kontuzja, ale teraz jestem pewny siebie ponownie i w pełni spragniony rywalizacji. – przekazał Buchecha w komunikacie prasowym.

 

Buchecha chce wystartować w dwóch głównych imprezach na wiosnę, czyli finałach World Pro w Abu Dhabi i Mistrzostwach Świata w Los Angeles. Następnie chce powrócić do swoich planów związanych z MMA.

Rozpocząłem już swoje przygotowania w Brazylii i niedługo powrócę do Kalifornii aby dokończyć camp pod wodzą Leo Vieiry w Checkmat HQ. Potem lecę do Abu Dhabi by bronić moich tytułów.

Odnosząc się do informacji, które pojawiły się w tym tygodniu, reprezentanci prasowi zawodnika potwierdzili GRACIEMAG.com, że prowadzi On rozmowy z Metamoris na temat rewanżu z Rogerem Gracie, ale nic jeszcze nie zostało podpisane. Wg reprezentantów prasowych Buchechy, chce On tego pojedynku, lecz nie osiągnął jeszcze porozumienia z organizatorami, niezbędnego aby walka mogła dojść do skutku.

Źródło: GRACIEMAG.com

CO JEST KULANE?

Przeczytaj także