
Caio Terra o powodach swojej rezygnacji z tegorocznych Pan Ams.
Miałem niesamowity obóz treningowy do tych zawodów, prawdopodobnie jeden z najlepszych w mojej karierze. Moje BJJ nigdy nie było lepsze. Byłem gotów, żeby dokonać coś wielkiego i wspaniałego. Chciałem pokazać całemu światowi, że mali ludzie mogą walczyć z dużo cięższymi i co najważniejsze z nimi wygrywać. Kilka dni temu zachorowałem i nie mogłem przez to trenować. Lekarz zalecił mi odpoczynek jeśli zależy mi na swoim zdrowiu. BJJ jest częścią mojego życia, ale zdrowie jest ważniejsze



