Technika od Michaela Langhi

Wielka gwiazda światowego jiu-jitsu Michael Langhi pokazuje specjalnie dla czytelników grapplerINFO dojście do omoplaty oraz małą kombinacje tej techniki z przewrotem. 

Rzut zapaśniczy od Tomka Szczerka

Tomek Szczerek zapaśnik stylu wolnego, medalista imprez krajowych oraz wieloletni zawodnik niemieckiej zapaśniczej bundesligi pokazuje swój koronny rzut o nazwie dżaksarow. O skuteczności tej akcji przekonał się boleśnie m.in Karol Bedorf który 6 lat temu również ważył kilkadziesiąt zdrowych kilogramów, możecie domyślać się jak zatrzęsła się szczecińska hala po takim wyniesieniu podczas IV MP ADCC… […]

Zastrzyk grapplingu #1

Zbigniew Tyszka- jeden z najbardziej utytułowanych polskich grapplerów no gi oraz ojciec sukcesów takich zawodników jak Oskar Piechota, Łukasz Michalec, Maria Małyjasiak czy Marcin Kmiotek pokazuje pierwszą technikę z cyklu Zastrzyk Grapplingu. Zybi aktualnie skupia się na prowadzeniu klubu oraz odpuszcza zawody krajowe na rzecz Mistrzostw Europy ADCC, gdzie będzie chciał 2 raz zakwalifikować się do […]

Ćwiczenie od Karola Matuszczaka

Karol Matuszczak, pionier brazylijskiego jiu-jitsu w Polsce pokazuje ćwiczenia, które pomogą Wam doskonalić najważniejsze ruchy podczas kulanki w parterze takie jak wysuwanie się na boki, łapalnie hook’ów czy układanie ciężaru ciała na przeciwniku. Video z asystą Adama Wardzińskiego poniżej

Technika od Karola Matuszczaka

Karol Matuszczak pionier brazylijskiego jiu-jitsu w Polsce oraz lider Strefy Walki pokazuje na swoim asystencie Adamie Wardzińskim jak przejść gardę i zniwelować najbardziej popularnego sweepa z gardy motylkowej.

Technika Tarsisa dla grapplerINFO

Mistrz Świata BJJ z 2010 roku, reprezentant Alliance Jiu-Jitsu Tarsis Humphreys pokazuje specjalnie dla naszych czytelników dojście do japońskiego dosiadu, oraz kilka możliwości poddania rywala z tej pozycji. Zwróćcie uwagę na wszystkie detale widoczne na video i próbujcie wcielić je w walce.  Dobry kolega Kamila Umińskiego obchodzi dzisiaj 30 urodziny, Feliz Aniversário Tarsis!

Technika od Generała!

Fabio Gurgel, 4-krotny Mistrz Świata w brazylijskim jiu-jitsu, współzałożyciel Alliance Jiu-Jitsu, piąty stopień na czarnym pasie, jako trener wychował m.in Marcelo Garcia. Przebywający w Sao Paulo Kamil Umiński namówił legendarnego Generała na pokazanie techniki specjalnie dla polskich grapplerów! Technika do przewałkowania na jutrzejszym treningu.

Technika od Piotra Hallmanna

Technika od Piotra Hallmanna (14-1) specjalnie dla czytelników grapplerINFO. Płetwal pokazuje dojście do pozycji szczególnie przydatnej w MMA czyli do tak zwanego 'ukrzyżowania’ gdzie wykluczamy  ręce przeciwnika w celu zadawania ciosów na twarz. Przypominamy, że zawodnik Mighty Bulls zgarnął bonus za poddanie wieczoru na UFC Fight Night 28 gdzie poddał kimurą Francisco Trinaldo.

Sweep od SMS-a

Kolejna technika specjalnie dla naszych czytelników. Tym razem Maciej Kozak z Grapplingu Kraków, tegoroczny Mistrz Polski elity do 76 kg pokazuje jedną ze swoich ulubionych toczek wykorzystując garde pajęczą oraz DLR. 

Duszenie od Filipa Sadowskiego

Po przejściu jedno z podstawowych duszeń w brazylijskim jiu-jitsu czyli odrobinę zmodyfikowane poczciwe duszenie krzyżowe kołnierzem prezentowane przez weterana wszystkich możliwych trialsów do Abu Dhabi Filipa Sadowskiego z Gameness Team Poznań.

Druga kozacka balaszka od Kociao

Daniel „Kociao” Dowda pokazał dla Was jeden ze swoich najlepszych numerów. Co tu dużo mówić trzeba to zobaczyć. Video po przejściu

Balaszka od Kociao #1

Koty zawsze chodzą własnymi ścieżkami. Powiedzenie to tyczy się również Daniela Dowdy, które zawsze prezentował swój odmienny, bardzo płynny i jakże przyjemny dla oka styl walki. Na filmiku Daniel pokazuje jedną ze swoich firmowych balaszek na kolano. Co ciekawe Daniel nigdy nie był entuzjastą oglądania szkoleniówek, wszystkie techniki analizuje sam na macie metodą prób i […]

Technika Tygodnia

Druga, ostatnia technika pokazywana przez utalentowanego zawodnika Berserker’s Team- Macieja Różańskiego. Tym razem skrętówka, którą łapiemy z góry. Podobną wyciągnął na Beast of the East Irokez swojemu przeciwnikowi Edwardasowi Norkeliunasowi.

Balaszka od Janka Błachowicza

Poniżej krótka balacha na nogę pokazywana przez niepokonanego Mistrza KSW w kat. półciężkiej Jana Błachowicza. 

Żogoplata od Kuby Zawadzkiego

Jakub Zawadzki trener warszawskiego klubu Aquila Competition Team pokazuje mało spotykaną technikę o nazwie Jegueplata, którą z powodzeniem stosuje m.in Augusto Ferrari. Więcej po przejściu, dla wymagających możliwość oglądania w  hd.