Felipe Pena wygrywa! Pedro Marinho broni tytuł mistrzowski. Wyniki gali Tezos WNO Pena vs Rodriguez [VIDEOS]

Foto: https://www.flograppling.com/

Tezos WNO za nami. Felipe Pena rewanżuje się Rodriguezowi za półfinał ADCC. Pedro Marinho broni pasa mistrzowskiego i pokonuje championa ADCC. Świetne poddania Rene Sousy czy Jasmine Rocha. Działo się na gali WNO Tezos!

Nicky Rod vs Felipe Pena

Pojedynek mógł wyglądać tak jak się spodziewaliśmy. Nicky Rod próbował usilnie przejść gardę Brazylijczyka, lecz nie udawało się to. Zawodnik z B-Team próbował również dźwigni na nogi, lecz Felipe za każdym razem perfekcyjnie bronił. To było bardzo mocne 30 minut dla obu zawodników, lecz na kartach sędziowskich zwyciężył Felipe Pena. Choć z przebiegu walki, sami nie wiemy, komu przyznalibyśmy zwycięstwo w tej batalii.

Pedro Marinho vs Giancarlo Bodoni

Nie była to najbardziej pirywająca walka. Pierwsze pięć minut to próba walki o obalenie, które finalnie wygrywa zawodnik z Gracie Barra. Kolejne minuty walki to próby przejścia gardy przez mistrza WNO. Giancarlo postanowił powrócić do stójki, lecz tam kolejne sprowadzenie zaliczył Pedro. Mistrz ADCC był bezbarwny i przegrał na pełnym dystansie. Zwycięstwo Pedro Marinho, który zalicza pierwszą skuteczną obronę pasa mistrzowskiego WNO. Zawodnik GB w kolejnej walce chce zmierzyć się z Nicholasem Meregalim!

T Torres vs Magid Hage

Dwukrotny mistrz świata ADCC nie dał najmniejszych szans swojemu przeciwnikowi. Świetna wycinka i kontrola z góry. JT w późniejszym czasie zdobył plecy Magida Hage i próbował duszenia, a także dźwigni prostej na staw łockiowy. JT Torres wygrywa przez decyzję sędziowską!

Oliver Taza vs Jonnatas Gracie

Jonnatas Gracie dopisuje zwycięstwo na gali WNO. Czarny pas pod Andre Galvao i aktualny mistrz świata No-Gi IBJJF, dominuje podopiecznego Danahera i po świetnej batalii wygrywa. Jonnatas Gracie wygrywa przez decyzję sędziowską nad Tazą!

Amanda Bruse vs Jasmine Rocha

Była to bardzo dobra walka. Lepiej dysponowana była jednak córka Vagnera Rocha. Jasmine była o krok przed Amandą Bruse i to ona po świetnej walce znalazła się w dosiadzie z duszeniem. Świetny highlight z całej walki. Jasmine Rocha ze świetnym poddaniem na WNO Tezos.

Kieran Kichuk vs Rene Sousa

Świeżo upieczony mistrz świata No-Gi IBJJF w kategorii brązowych pasów wygrywa. Rene Sousa po świetnej walce poddaje Kierana Kichuka. Balacha na kolana była niezwykle szybka, a ostatnie sekundy walki wyglądały niesamowicie! Rene Sousa wygrywa przez poddanie!

CO JEST KULANE?

Przeczytaj także