Jędrzejczyk vs. Namajunas dodane do UFC 217, 4 listopada w MSG!

Jędrzejczyk vs. Namajunas dodane do UFC 217, 4 listopada w MSG!

Niecały rok po pierwszej gali UFC w Madison Square Garden, amerykański gigant powraca do Nowego Jorku. Włodarze UFC potwierdzili kolejne starcie na tej mocnej karcie, będzie nim starcie o pas kategorii słomkowej kobiet, między Joanną Jędrzejczyk, a Rose Namajunas.

Joanna Jędrzejczyk(14-0) pochodząca z Olsztyna Polka, uważana za jedną z najlepszych zawodniczek, które kiedykolwiek walczyły w oktagonie będzie próbowała po raz szósty obronić swój pa.  Ostatnio obroniła go pkonując  Jessicę Andrade i już 4 listopada będzie walczyła o to, żeby jej rekord został perfekcyjny.

Dla ,,Thug” Rose Namajunas(7-3) będzie to drugie podejście do walki o tytuł o pas kategorii słomkowej. Namajunas już miała okazję walczyć o ten tytuł,gdy podczas finału TUFa,, Mistrz zostanie ukoronowany” zmierzyła się z pierwszą mistrzynią tej kategorii Carlą Esparzą i została poddana. Od tej pory pokonywała takie nazwiska jak: Paige VanZant, Michelle Waterson, czy Tecia Torres.

Dla polskich fanów dodatkowym smaczkiem może być litewskie pochodzenie Namajunas.

A dwa tygodnie wcześniej-21 października w Gdańsku, odbędzie się UFC Fight Night: Cowboy vs. Till. Bilety dostępne są na: www.eventim.pl/ufc

Natomiast bilety na galę UFC 217: Bisping vs. St.Pierre, na której zawalczy Jędrzejczyk będa w sprzedaży od piątku 15 września przez Ticketmaster. Gala na żywo pokazana będzie w Extreme Sports.

Po więcej informacji zapraszamy na: @UFCEurope na Twitterze.

CO JEST KULANE?

Przeczytaj także