
Czołowy polski grappler posiadający na swoim koncie wiele medali z Mistrzostw Polski i Europy ADCC oraz z Mistrzostw Europy i Świata w Grapplingu po po prawie półtorarocznej przerwie wraca do MMA. Kamil Mitosek (1-1) swoją trzecią zawodową walkę stoczy na Międzynarodowej Gali Sztuk Walk Mieszanych, która odbędzie się 15 marca w Koszalinie. Wydarzenie organizowane jest przez Andrzeja Radomskiego.




