Kolejna edycja Grapplethonu tym razem w Warszawie

Po udanym Grapplethonie, jaki miał miejsce w Poznaniu, swoją edycję szykuje Warszawa. Już 17 stycznia 2016 r. o godz. 11.00 w Legia Fight Club odbędzie się kolejna edycja Grapplethonu, któremu przyświeca szczytny cel jakim jest pomoc w zebraniu funduszy na operację dla małego Franka. Zachęcamy wszystkich miłośników Bjj, Grapplingu, Judo, Zapasów bez względu na przynależność klubową i na poziom zaawansowania do wzięcia udziału w tym wydarzeniu nie dość, że możemy złączyć nasze siły i pomóc Frankowi to w jakże przyjemny sposób spędzić czas na 3 godzinnym kulaniu. Chyba nie może być lepszej okazji.

Więcej informacji o wydarzeniu znajdziecie w poniższym linku:

https://www.facebook.com/events/470103029840465/

Zapraszamy Oss

CO JEST KULANE?

Przeczytaj także