Letni obóz Gold Team Polska

Linke-Gold-Team

Informujemy, że rozpoczeły się zapisy na 2 turnusy letniego obozu treningowego Gold Team Polska. Jak dzisiaj na swoim facebooku napisał Manolo na pierwszy turnus zostało 5 wolnych miejsc natomiast na drugi 25 miejsc. Poniżej informacje od lidera GTP.

Kołobrzeg: termin (turnus1.) 1-7.08 oraz (turnus2.) 7-13.08

Koszt obozu: 850 zl (jeżeli ktoś zdecyduje się na dwa turnusy to wtedy cena wynosi 1600).

Zaliczkę w wysokości 200 zł. proszę wpłacić najpóźniej do 15 lipca na konto: Iwona Linke 48116022020000000075619976 z dopiskiem opłata za obóz LGT i podaniem na który turnus. UWAGA!!!! Przed dokonaniem wpłaty proszę zadzwonić do mnie (Mariusza Linke na nr 601701714), po to by sprawdzić czy są wolne miejsca i wpisać się na listę.

Gwarantujemy potężna porcje jiu jitsu (gi oraz nogi), zajazd kondycyjny, oraz dla wszystkich chętnych treningi mma (podczas porannej sesji treningowej). Ci co już byli wiedza czego się spodziewać… Ci którzy będą po raz pierwszy, czyli FLORKI dowiedzą się w trakcie. Krew , pot i łzy a przy tym mnóstwo zabawy . Zapraszam w imieniu całej rodziny LGT HEEEYYY!!!!!!

 

 

CO JEST KULANE?

Przeczytaj także