Mateusz Szczeciński zawalczy superfight na Mistrzostwach Polski EBI

Już 9 czerwca w Radomiu odbędą się pierwsze Mistrzostwa Polski Submission Fighting na zasadach EBI. Organizatorzy powoli odkrywają pierwsze karty, starając się aby turniej zyskał jak najbardziej na atrakcyjności. Ta bez wątpienia wzrasta, kiedy wiemy że na turnieju zobaczymy superfight’y w których rywalizować będą mocni gracze.

Jednym z zawodników, który w tym roku ma swoje 5 minut jest Mateusz Szczeciński czyli zwycięzca MP ADCC oraz MP NO-GI. Mateusz na swoim koncie ma wygrane z mocnymi nazwiskami i udowodnił jak bardzo jego styl bazuje na poddaniach i ofensywie. Kolejnym bohaterem superfight’u jest Jan Stach, który wygrał ostatni turniej w Radomiu na zasadach EBI w dwóch kategoriach wagowych. Janek jest aktywnym zawodnikiem, który także charakteryzuje się agresywnym stylu.

Panowie zmierzą się ze sobą już 9 czerwca, aczkolwiek oprócz superfight’u zadeklarowali się do rywalizacji w otwartym turnieju w kategorii PRO. Zapisy wciąż trwają, panel rejestracyjny czeka na Waszą aktywność. Widzimy się w Radomiu !

CO JEST KULANE?

Przeczytaj także