Młoda krew w Fight Exclusive Night!Troje zawodników zasiliło grono organizacji!

Młoda krew w Fight Exclusive Night! Troje zawodników zasiliło grono organizacji!

Wczoraj zakończył się pierwszy obóz letni organizowany przez FEN, w Jakubowie. Troje uczestników z Mazur, wyjechało w wyjątkowo dobrych humorach. Dzięki swoim staraniom wywalczyli sobie zawodowy kontrakt z organizacją. Do szczęśliwców należą: Barbara Nalepka, Karol Kruzel oraz Krzysztof Kottas. Poznajcie bliżej nowych zawodników FEN.

Barbara Nalepka 

Ta niesamowicie sympatyczna 23latka będzie walczyła w formule MMA, do 56 kilogramów. Poza walkami ciekawa świata, niezwykle pozytywna dziewczyna, ale jak weźmie cię w obroty zaczynasz rozumieć skąd jej przydomek ,,Shogun”. Basia startowała ostatnio zarówno w formule K1, jak i MMA. W Fight Exclusive Night ożywi kategorię muszą kobiet.

Karol Kruzel

Urodzony w Lęborku Karol, będzie walczył w formule K1 do 70 kilogramów. W swoim dorobku ma brązowy medal Pucharu Europy w formule low kick Kickboksingu oraz został dwukrotnie wicemistrzostwo Polski w kickbokserskiej formule, light contact. W przeszłości był już związany z organizacji FEN, na trzynastej edycji miał bić się z Jakubem Rajewskim, jednak trzynastka okazała się dla niego pechowa i z walki musiał wycofać się z powodu kontuzji.

Zapytaliśmy Karola czym jest dla niego kontrakt z FENem:

Kontrakt z organizacją jest dla mnie czymś wyjątkowym. Jest to ogromna szansa na wybicie się, zwłaszcza, że miałem roczną przerwę. Na co dzień dużo trenuję, przed obozem FEN Summer Camp wszedłem jeszcze na większe obroty, by podczas sparingów pokazać się z jak najlepszej strony. Podobno zarówno prezes(Paweł Jóźwiak), jak i trener(Igor Kołacin) byli pod wrażeniem moich sparingów z innymi, czynnymi zawodnikami FEN. Jestem bardzo zadowolony z tego powodu, że ktoś docenił moje umiejętności, co motywuje mnie by  trenować jeszcze ciężej. Poprzednia walka dla FEN nie doszła do skutku, ale teraz nie dopusczę do takiej sytuacji. Na co dzień ważę około 74-75 kg, nie będę miał więc dużo do zrzucenia, żeby osiągnąć limit 70 kilogramów. Chcę walczyć z najlepszymi zawodnikami, nie będę dobierał sobie przeciwników, jestem w życiowej formie i  zmierzę się z każdym.

Krzysztof Kottas

Krzysztof Kottas to zawodnik trenujacy w klubie UKS Gladius Trzebnica. Podobnie jak Kruzel będzie rywalizował w formule K1, d0 70 kg. Swoją postawą na Summer Campie zapracował sobie na zawodowy kontrakt. Prezes Jóźwiak wiąże z nim spore nadzieje:

Moim zdaniem, to chłopak, który może sporo namieszać w swojej kategorii wagowej. Mamy mocnych zawodników w K-1, ale cały czas myślimy o kolejnych ciekawych postaciach, które pozwolą nam się rozwinąć. Kottas ma papiery na mistrza. Naprawdę, widziałem jego podejście do sportu – ma zadatki na wysokiej klasy wojownika.

Pod obserwacją FENu pozostaje Hubert Szymajda, który póki co nie dostał kontraktu. Na dniach organizacja ogłosi informację o kolejnej niespodziance, nie pozostaje nam nic innego, jak być czujnymi.

CO JEST KULANE?

Przeczytaj także