
Po kilkudziesięciu latach przerwy Catch Wrestling ponownie wrócił do USA. 7 czerwca odbył się mecz USA vs Reszta Świata w którym uczestniczyło czternastu zapaśników. Organizator tego wydarzenia Raul Ramirez zapowiedział, że chce przywrócić tej dyscyplinie dawny blask.



