Pracowity maj ekipy John’a Danahera

To będzie bardzo pracowity miesiąc trenera John’a Danahera i jego ekipy. Na jednej macie w akademii Renzo Gracie trenują razem stali bywalcy maty jak i Ci, którzy wybrali tą akademię do specjalnych przygotowań. Jednym z wybitniejszych gości na chwile obecną jest George St. Pierre szlifujący skille przed walką z Bispingiem, którą ma stoczyć pod koniec tego roku. GSP i Danaher pracują razem od lat, a jak widać St. Pierre nie traci zaufania do kompetencji trenerskich John’a.

Kolejnym weteranem oktagonu, który gości na nowojorskiej macie jest Jake Shields. Już za dwa tygodnie odbędzie się kolejna edycja gali Submission Underground 4 na której Jake będzie walczył z Dillon’em Danis. Nie od dziś wiadomo, że Jake Shields ma wysokiej klasy gre parterową, a razem z trenerem Danaher’em układają taktykę pod zestaw zasad EBI , które obowiązują na galach Submission Underground 4.

Stali bywalcy akademii Renzo Gracie czyli Garry Tonon i Eddie Cummings są także w nieustannym treningu. Już 14 maja Garry stoczy zapowiadany superfight z Shinya Aoki, natomiast Eddie Cummings 20 maja będzie miał kolejny sprawdzian na gali Fight To Win. Roboty nie brakuje, ale po startujących można oczekiwać formy i jak zwykle wysokiej klasy techniki grapplingowej od trenera Johna Danaher’a.

CO JEST KULANE?

Przeczytaj także