Pryzmat Jiu Jitsu Pro: Jędrzej Loska vs Jędrzej Kubski

Poznaliśmy kolejne zestawienie na pierwszej edycji Pryzmat Jiu Jitsu Pro. W jednym z pojedynków karty głównej, zmierzą się ze sobą: Jędrzej Loska (Academia Gorila) i Jędrzej Kubski (Zenith BJJ).

Dwa bardzo mocne, bardzo utytułowane czarne pasy, zmierzą się ze sobą w kolejnej walce na Pryzmacie. Obaj są aktualnymi Mistrzami Polski w swoich kategoriach wagowych!

Jędrzeja Loski nikomu nie trzeba przedstawiać. Jeden z najefektowniej i najskuteczniej walczących zawodników w Polsce. Swoje umiejętności potwierdzał wielokrotnie zdobywając najważniejsze krajowe trofea, a także z powodzeniem rywalizując za granicą. Jest autorem jednego z największych sukcesów w historii polskiego BJJ, w postaci srebrnego medalu na finałach World Pro w Abu Dhabi. Na co dzień trener i reprezentant Academia Gorila.

„Węgorz” jest weteranem polskiej sceny BJJ, który zachowuje wysoką formę przez cały czas. Jest aktualnym Mistrzem Polski w kategorii do 76 kg adult czarnych pasów. Jest także jednym z prekursorów, oraz najbardziej doświadczonych zawodników MMA w Polsce z 30 walkami na koncie (rekord 16-12-2). Reprezentant poznańskiego Gameness Team, na pewno będzie chciał wykorzystać swoje doświadczenie, przeciwko młodszemu, lecz także lżejszemu Losce.

Pojedynek zostanie rozegrany w formule GI (w kimonach), na przestrzeni 15 minut, jedynie do poddania. Dozwolone są wszystkie dźwignie i techniki, które dopuszczają przepisy IBJJF dla poziomu brązowych/czarnych pasów.

Pierwsza edycja Pryzmatu już 21 maja w Luboniu, k. Poznania. Wcześniej (również 21 maja, od rana) odbędzie się tam ogólnodostępny turniej Polish BJJ Challenge, którego finały kategorii Open rozegrane zostaną na Pryzmacie, jako karta wstępna.

Wejściówki na pierwszą edycję Pryzmatu można rezerwować za pomocą panelu dostępnego pod adresem:
http://pbjjc.kwylegala.pl/ticketBooking

Wszystkie szczegóły dotyczące turnieju znajdują się w komunikacie organizacyjnym:
Polish BJJ Challenge 2016 – komunikat organizacyjny

CO JEST KULANE?

Przeczytaj także