Wakacyjny obóz FEN!

Wakacyjny obóz FEN!

Lubisz trochę zmęczyć się na urlopie? Podszkolić swoje umiejętności w mieszanych sztukach walki, czy tylko samej stójce? Pożeglować na pięknych polskich Mazurach i poznać ciekawych ludzi? Ten obóz jest dla Ciebie. Organizacja Fight Exclusive Night zdecydowała się na coś innowacyjnego.

Już w dniach 20-28 sierpnia w Jakubowie koło Mrągowa odbędzie się pierwszy obóz sportowy FENu dla młodych adeptów MMA i K-1. Obóz odbędzie się w ośrodku doskonale przystosowany pod treningi sztuk walki. Uczestnicy zostaną podzieleni na grupę MMA i grupę K-1. Codziennie przewidziane są po 2,3 treningi, rozpisane w taki sposób, by móc jak najwięcej z nich wynieść.

Jeśli chodzi o kadrę trenerską, to jest naprawdę zacna. Głównymi trenerami będą Igor Kołacin– były zawodowy mistrz Europy w sanda i zdobywca Pucharu Świata w karate kyokushin, mający ogromne doświadczenie w prowadzeniu kariery kickbokserów oraz Krzysztof Drzazgowski– trener boksu, znany ze współpracy z Mariuszem Wachem, czy Ewą Brodnicką. Swoją wiedzą będą dzielić się też zawodnicy FENu: Kamil ,,Bomba” Łebkowski oraz Arkadiusz Wrzosek, aktualny mistrz świata K-1 Global oraz mistrz Europy w muay thai. Goścmi obozu będą też zawodowi bokserzy: Norbert ,,Noras”  Dąbrowski i Sergei Werwejko. Udział w obozie, to też szansa na zaprezentowanie swoich umiejętności włodarzom Fight Exclusive Night i możliwość dostania szansy na starcie w klatce FEN-u. Chyba wystarczająco kusząca oferta?

Koszt uczestnictwa w obozie do 30 czerwca wynosi 1350 zł, po tym terminie cena wzrośnie do 1500 zł. W tej kwocie zawiera się zakwaterowanie w domkach letniskowych lub pokojach hotelowych z pełnym węzłem sanitarnym, 3 posiłki dziennie w formie bufetu szwedzkiego, 2-3 treningi każdego dnia oraz ubezpieczenie. Podczas obozu rozegrany zostanie turniej obejmujący kilka konkurencji sprawnościowych, na którego zwycięzców czekają nagrody ufundowane przez sponsorów i partnerów projektu FEN Summer Camp. Dojazd na obóz we własnym zakresie – istnieje możliwość wcześniejszego skontaktowania uczestników, którzy będą jechać z tych samych okolic, w celu wspólnego przyjazdu samochodem.

Więcej informacji oraz zapisy na obóz u koordynatora FEN Summer Camp Igora Kołacina pod nr  tel. 574 198 934 lub adresem mailowym i.kolacin@fen-mma.com.

CO JEST KULANE?

Przeczytaj także