ADCC podpisuje umowę z UFC Fight Pass

Foto: https://www.instagram.com/adcc_official/

Cóż za informacja. Federacja ADCC i UFC Fight Pass łączą siły. Przez najbliższe dwa lata, UFC Fight Pass pokaże około 40 eventów ADCC. Współpraca pozwoli na łatwiejszy dostęp do zawodów pod sztandarem ADCC.

ADCC stała się (prawdopodobnie) najbardziej znaną federacją skupiającą się na promowaniu BJJ bez kimon. Mistrzostwa Świata ADCC 2022 były kamieniem milowym w rozwoju tej dyscypliny. Większość eventów ADCC (trialsy i MŚ) były transmitowane przez platformę FloGrappling, która jest dość droga. Wiele osób nie było stać na subskrypcję. 

UFC Fight Pass pokaże wszystkie eventy pod banderą ADCC. Mo Jassim poinformował, że wszystkie ADCC Open, trialsy, a przede wszystkim Mistrzostwa Świata ADCC (2024) zostaną pokazane przez UFC Fight Pass. 

Współpraca wydaje się być strzałem w dziesiątkę i potrwa przez najbliższe dwa lata. Dostępność do ADCC będzie o wiele łatwiejsza i tańsza dla przeciętnego Kowalskiego. A co więcej, całe środowisko BJJ zyska na tym ruchu, ponieważ sportem tym zainteresują się również ludzie, którzy oglądają walki MMA na platformie UFC Fight Pass.

CO JEST KULANE?

Przeczytaj także