Adrianna Wojarska zawalczy na gali ENYO Grappling w Southampton

Foto: https://www.instagram.com/enyograppling/

Adrianna Wojarska zawalczy w połowie sierpnia na gali organizowanej na terenie Wielkiej Brytanii. Jej przeciwniczką będzie bardzo mocna zawodniczka trenująca w ASW LPL w Anglii – Hannah Garrett.

Zawodniczka Checkmat Poznań w ostatnim czasie zdobyła cztery złote medale na turnieju SOLT (2 w formule No-Gi i dwa w formule Gi). W zeszłym roku zdobyła 2 medale na Mistrzostwach Europy w Grapplingu (złoty w Gi i srebrny w No-Gi), a także dorzuciła złoty medal na Mistrzostwach Europy IBJJF w 2022 roku (jeszcze w kategorii purpurowych pasów).

Największym osiągnieciem Ady jest niewątpliwie srebrny medal z Mistrzostw Świata IBJJF z 2021 roku (również w kategorii purpurowych pasów). Za kilka miesięcy zawalczy na gali Enyo Grappling z bardzo doświadczoną Hannah Garrett.

Zawodniczka z Wielkiej Brytanii to również brązowy pas BJJ i trenuje na co dzień w ASW LPL, które mieści się pomiędzy Liverpoolem a Manchesterem. Hannah to weteranka federacji Grapple Fest, dla której stoczyła już 3 walki. Dwukrotnie przegrywała (przez decyzję), a raz wygrała (przez poddanie).

Na galach ENYO Grappling możemy zobaczyć pojedynki Pań i jest to pierwsza tego typu federacja z Wielkiej Brytanii. Walka odbędzie się 12 sierpnia 2023 roku w Southampton w Anglii.

CO JEST KULANE?

Przeczytaj także